zimná ťažba pri -10.. monštrum má 3,7 kubíka a len tak si vyhráva

Traktor V3S ťažba 2Autor: sarktono31 629 videní

Traktor v3s ťažba 4Autor: sarktono36 947 videní

Traktor V3S ťažba 3Autor: sarktono18 335 videní

Traktor v3s tažbaAutor: sarktono30 243 videní

Traktor v3s ťažba v leseAutor: sarktono48 413 videní

Traktor v3s tazbaAutor: sarktono15 277 videní

Traktor v3s v tazbeAutor: sarktono17 974 videní

Traktor v3s v ťažbeAutor: sarktono50 516 videní

Traktor V3SAutor: sarktono32 781 videní

Traktor v3s výjazd z lesaAutor: sarktono5 946 videní

Ťažba 2 kubíkovej sušiceAutor: sarktono14 790 videní

Tuhá zimaAutor: s3ndy9 856 videní

Vyprostenie vývozky navijakom "ZIL"Autor: sarktono7 528 videní
papek10 pred 11 rokmi a 3 m
po snehu takymto kopčokom dole to ide samo...
tatko28 pred 13 rokmi a 8 m
tak akože v lete ale v zime bez kabini mohol bi som osr.....at
vtak29 pred 14 rokmi a 5 m
dole kopcom vsetko ide.....
martin372 pred 14 rokmi a 5 m
vyhrava si zo sucharmy...ale daj tam 4kubikovu jedlu tak tam budes do jary...
pucher pred 15 rokmi a 4 m
Koksooo,...to tam máš čo za motor??? :o:D
helios pred 15 rokmi a 4 m
paráda....