3D efekt pridaný do videa. Tento efekt je pridaný pomocou programu 3ds max a ďalšími. Prosím komentujte čo by ste vylepšili.

3D animácia stihačiekAutor: romannet8 788 videní

Nizky preletAutor: revenger17 049 videní

Brutálne nízky prelet stíhačiek US NAVYAutor: bombarderis7 945 videní

Extrémne nízky prelet lietadlaAutor: golfoo171 372 videní

Su-57 sa predvádza na oblohe v KubinkeAutor: zork20 929 videní

Stíhačka - nízky preletAutor: kinlay14 805 videní

Ultra nízky prelet stíhačkyAutor: foprint45 008 videní

Dokonalá tvárAutor: unikatnynick46 453 videní

Stíhačky - veľmi nízke preletyAutor: rowdies35 294 videní

Nízky prelet MiG-29 (Ukrajina)Autor: martin996562 642 videní

Nízky prelet stíhačiek Blue Angels nad vodouAutor: rocketbunny19 434 videní

Prelet lietadlom WP-3D Orion cez hurikán MatthewAutor: buchnad28 378 videní

Nízky prelet stíhačiek Blue angels ponad plážAutor: maschinero47 789 videní
zupanko pred 11 rokmi a 5 m
hej tie ciary....v takej vyske ee...:)
godzila47 pred 14 rokmi a 1 m
dnes sa da cez pocitac spraviť skoro vsetko , vyzerá to dobre až na tie čiary :)
tom1597530 pred 14 rokmi a 10 m
Naučiť sa pracovať a tvoriť kvalitné videá cez After Effects nie je jednoduché... a to obzvlášť nie cez 3DS Max a potom to celé ešte skomponovať. Takže, pokračuj v práci. Pozeraj tutoriály a raz z teba možno niečo bude ;)
madnesscombat pred 15 rokmi
vsetko
romannet pred 15 rokmi a 5 m
Dakujem za rady
certik6663 pred 15 rokmi a 5 m
tie ciarky co zanechavaju stihacky miznu priskoro trosku to doladit a mozes tocit film :-) pekna pracicka
kocipp1 pred 15 rokmi a 5 m
Vyzera to ozaj super, mozno by to chcelo trosku sa pohrat so zvukom ale mam pocit ze na chvilu by si ma urcite oblafol :)