Nízky prelet stíhačky MiG-29 nad ukrajinským letiskom.

Extrémne nízky prelet stíhačky Mig-29Autor: dano16h14 630 videní

„Mysliš si, že mají v těch dodávkachAutor: nevada17 968 videní

Držte si klobúky, letí MiG 29Autor: muerte107 488 videní

Mig-29 3Autor: raspel2320 263 videní

Mig-29 opúšťa letisko pod silnýmAutor: angerfistt1 369 videní

Slovenský MIG 29. Sprevádzanie letomAutor: miloslav82 375 videní

Mig-29 počas evakuácie z ostreľovanéhoAutor: angerfistt1 285 videní

Mig-29 2Autor: raspel2312 996 videní

Stíhačka - nízky preletAutor: kinlay14 805 videní

Prelet - Mig 29Autor: palffy7 925 videní

Rusi premenili ukrajinské Migy a bombardéri naAutor: hokejka2 038 videní

MiG - 29 OVT a MiG - 35Autor: fretka111133 513 videní

Slovenské stíhačky Mig-29 odleteli zo SliačuAutor: angerfistt2 642 videní
slovodobitky pred 3 rokmi a 11 m
slama Ukraine
wilanhnipirdo pred 6 rokmi a 5 m
prešiel cez emisnú kontrolu?
kojotvfr pred 8 rokmi a 10 m
Tak,tak,29 nie je žiadne orezávatko... SLIAč!!!!!!!!!!
mato33 pred 9 rokmi
Akurát tam dobre nasmradil
pajke pred 10 rokmi a 3 m
JUMPJET :D
nellerko26 pred 10 rokmi a 3 m
jak ja v GTA 5 :D
lajci100 pred 10 rokmi a 3 m
chlapy sa stavili ci general nosi parochnu
bagan641 pred 10 rokmi a 3 m
stále menej emisii ako 1,9 tdi :D
iloveyouputin pred 10 rokmi a 3 m
Hahaha američania museli byť riadne dosratí :D
00892b pred 10 rokmi a 3 m
skoro mi ušá oddrapilo :D
martin81 pred 10 rokmi a 3 m
dpč :KTM a Husqvarna prestala tento rok vyrábať dvojtakty pretože nespĺňali Euro 4...
rageopbestwarreu pred 10 rokmi a 3 m
to je TDi?
ebe pred 10 rokmi a 3 m
Lastovička víta jar :D
andrew828 pred 10 rokmi a 3 m
Das stihacka
zasemeno pred 10 rokmi a 3 m
Pošťáckej... :-)
zasemeno pred 10 rokmi a 3 m
Ford Tranzit, jedu 160km/h ale totook? :-)
axilih pred 10 rokmi a 3 m
volkswagen motor.. to je jasné :D
xmotos125 pred 10 rokmi a 3 m
dymi viac ako tie nase to uz je co povedat :D
elprezidente pred 10 rokmi a 3 m
mal by dať turbo na repas :D :D
galileo26 pred 10 rokmi a 3 m
to bude asi dízel :D :D