Parádna kompilácia nízkych preletov stíhačiek.

Nízke prelety stíhačky Su-33Autor: rocketbunny5 905 videní

Stíhačka - nízky preletAutor: kinlay14 805 videní

Extrémne nízky prelet stíhačky F-16Autor: rocketbunny2 349 videní

Extrémne nízky prelet stíhačky Mig-29Autor: dano16h14 630 videní

Extrémne nízky prelet stíhačkyAutor: jemitojedno29 999 videní

Brutálne nízky prelet stíhačiek US NAVYAutor: bombarderis7 945 videní

Nízke prelety stíhačiekAutor: themajoxyz4 834 videní

Nizky prelet poziarneho lietadlaAutor: hannibal937 499 videní

StíhačkyAutor: tigrica19 244 videní

Nízke prelety Blue Angels nad vodouAutor: romanov3333 658 videní

Pád stíhačky 2Autor: noone29 963 videní

Ultra nízky prelet stíhačkyAutor: foprint45 008 videní

Moderná slovenská armáda - stíhačkyAutor: dadobacil14 015 videní
surovec pred 13 rokmi a 5 m
Tí, na tej pláži môže hovoriť: Neuveríš, ležím si na pláži, driemem keď zrazu ma zobudí stíhačka čo mi preletela 10m nad hlavou.. :D trololololol
bengor0 pred 13 rokmi a 5 m
Ako sa vola pesnicka vo videu? Tato pesnicka bola aj v Zahulime uvidime 2 :D V tom lietadle, to pocuval ten vysetrovatel :D:D:D
anubis77 pred 14 rokmi a 11 m
nechcem robiť zo seba debila len chcem mať v tom jasno to ten kruh za stíhačkou ked sa spraví to znamená že prekonalá rýchlosť zvuku ?? či ?? prečo je to tak ??
makomako2 pred 15 rokmi
ked to robia profici!
mafi02 pred 15 rokmi a 1 m
1:50 parada
dominik2752 pred 15 rokmi a 3 m
Pesnička je Kenny Logins- Danger zone.
madic pred 15 rokmi a 4 m
pekne nizko, minule som pozeral dokument o stihacoch 2 svetovej a oni leteli niekedy tak nízko že mali spodok lietadla od blata :)
fefeja pred 15 rokmi a 4 m
1:36 dobry frejer
romanlp pred 16 rokmi
Uzastne video ide z neho hotova radost z lietania a oslava stihaciek :-)
fefeja pred 16 rokmi
2:35 to je krasa.
freefox pred 16 rokmi a 2 m
00:50 - Hned z toho byla nudapláž :)
nightlander1993 pred 16 rokmi a 2 m
0:15 paradny bombarder lietal som nanom virtualne... Neviete niekto ak osa vola? tusim nejak A-20 alebo nejak tak
johnyy23 pred 16 rokmi a 2 m
0:49 pokuta za príliš nízky prelet nad civilistami !!!
thelestat pred 16 rokmi a 2 m
Pesnicka z Top gunu :)
ricardo2371 pred 16 rokmi a 2 m
v 00:23 v Afganistane
hombron pred 16 rokmi a 2 m
to je aka spolocnost easyjet? lol
jul1nk4 pred 16 rokmi a 2 m
3:04 WOW!!!!!!!!!
fingerling pred 16 rokmi a 2 m
nadhera..profici
frantooo pred 16 rokmi a 2 m
Ja soom pozeral na boričoch mytow akoo letely z nadzwukowoow stihačkou nad malou chatkoou a uplne to roozflakloo okna :D
adamko pred 16 rokmi a 2 m
JA to studujem v kosiciak na vojenskej leteckej strednej skole ... je tam sranda :D