ak som dobre videl tak toho chlapíka to auto kúsok prešlo...a on ako by nič...

OpravárAutor: mates2808 908 videní

Šialený opravárAutor: brekeke27 808 videní

Menšia akože nehodaAutor: duri0817 636 videní

Tá skrutka je ale sviňa!Autor: tegernako3962 460 videní

Traktor a menšia nehodaAutor: duri0846 583 videní

Opitý mechanikAutor: pitbullik8 330 videní

Opravár klimatizácie (India)Autor: batuchan7267 212 videní

Motorkár menšia nehodaAutor: duri0826 030 videní

Počul som nejaké buchnutie!Autor: bazmegistan24 901 videní

Opravár LKTAutor: medvedice21 600 videní

Malý mechanikAutor: lukas313953 409 videní

Šikovný opravár, ktorí ti ušetrí stovky eurAutor: asdfh11 091 videní

Profi mechanikAutor: eurocargo63 076 videní
azrael01 pred 15 rokmi a 8 m
to je čistý rozum ten chalan....:D