Takto si vylepšil svojo Trabiho
jeden český tuningový maniak.

Trabant Tuning 1/2Autor: zmyja12 064 videní

Trabant Tuning 2/2Autor: zmyja12 177 videní

Trabant driftujeAutor: marlborka2038 283 videní

Trabant TunningAutor: jeepwrangler13 831 videní

Pouličný tuningový zraz značky HondaAutor: butters20 475 videní

Tuningový zrazAutor: marchello23312 596 videní

Trabant PowerAutor: mirko666211 658 videní

Tuning zraz BełchatówAutor: marchello2337 906 videní

Wörthersee 2012Autor: 3kaleraby7 185 videní

CM Tuning Varín 2015Autor: mkrec215 080 videní

Trabant GTR vs. Nissan GTRAutor: wilonator110 886 videní

Trabant 601sAutor: vtak2915 054 videní

Tuning Grill Party 3 - letisko Dobrá NivaAutor: tibor9295 332 videní
rolandjx8p pred 12 rokmi a 2 m
Pekný trabant, na taký by sa už aj baby dali baliť...
jozko55 pred 12 rokmi a 4 m
isto mu to dalo vela prace to sa ceni ale na moj vkus tento tuning letel tak pred 5 rokmi ja by som ho znizil a dal tam prelisovane kolesa a bola by to parada... to je len moj nazor 100 ludi 100 chuti
vladopap158 pred 14 rokmi a 3 m
tak to už hej tak to je naozaj maniak :))
rakar77 pred 14 rokmi a 8 m
take auto by som bral
pitbull99 pred 14 rokmi a 9 m
nablyskany ale ked ideš 80 ta ide vybuchnut na tom aute by som sa neodvazil ist nikde.
mamon pred 15 rokmi
taký pekný motor. kolko to dá? naco to vediet. stačí ho sledovať a pomaly si tie súčiasrtky najdem na ceste :D
yoshin pred 15 rokmi a 1 m
tak to boli celé dni a dni práce...ale výsledok je nádherný :)....pecka autíčko..rešpekt
84belo84 pred 15 rokmi a 3 m
Čo je najväčším snom majiteľa trabantu? Dostať pokutu za prekročenú rýchlosť. :D
peter666 pred 15 rokmi a 4 m
aj tak je to len trabant
jozko55 pred 15 rokmi a 5 m
parada a kolko ma koni
ddanmtec pred 15 rokmi a 5 m
ale stale dvoj valec:Dtakze tipujem di 25:D
misix5 pred 15 rokmi a 7 m
kolko to ma koni??
klobaskovitch pred 15 rokmi a 9 m
videl som ho aj na live : ) len vtedy este nemal tie elktrony : ) v pardubiciach na parkovisku pred billou : )
ubuntu pred 15 rokmi a 10 m
krasne auto uprimny rešpekt
10marcel78 pred 16 rokmi
pecka
radoslav pred 16 rokmi
jak sa vola ta pesnicka ???
paulwalker pred 16 rokmi a 2 m
pekne elektrony.
jancikoas pred 16 rokmi a 6 m
brutalne pekne spravene.. ale musela to byt dost velka investicia :-D
tigrica pred 16 rokmi a 6 m
nemecke auticko :D
7marcellko7 pred 16 rokmi a 6 m
neviem podla mna aj tak zbytocne vyhodene prachy..:D