Nesmrteľné prdítko tento trabant

A ide sa ďalej!Autor: turista38 120 videní

Stojme v zákrute, to je najlepšie miesto naAutor: dynamitero37 068 videní

Na hraneAutor: tristan340 264 videní

Šťastný los to zrovna nebol, no na relyAutor: kalatrava11 206 videní

„Bezdomovci” na rely TenerifeAutor: loktibrada13 442 videní

Krátke zhrnutie rely pretekovAutor: buchnad12 559 videní

Číslo 19 na smrť vystrašilo divákov relyAutor: bbkraj17 893 videní

Už letí helikoptéra, pretekári musia byťAutor: loktibrada15 220 videní

Svoj Fiat 126p riadi ako boh (Poľsko)Autor: uhorkac43 722 videní

Si si istý, že sú to rely preteky a nieAutor: tchoroid12 700 videní

Na rely som natočil skvelé zábery!Autor: loktibrada8 103 videní

Trabant na pretekochAutor: suky29 012 videní

Niektorí poorali pole, jeden aj PLACHTIL! (RallyAutor: loktibrada22 950 videní
jozko55 pred 12 rokmi a 3 m
a ze trabanty su pomale auta :D tieto si to celkom upaluju :D aj moj keby mi tak ide jajaj :D
piroha pred 12 rokmi a 7 m
3:33 taha vyfuk po zemi. ked odleti potom to bude mat zvuk :)
palo1pknp pred 13 rokmi a 3 m
ako sa vola ta pesnicka???
dtatko pred 13 rokmi a 11 m
užasné vozítko :)
00rider00 pred 14 rokmi
chcem škatuľu, chcem škatuľu lalalalalala chcem škatuľu :D
freeco3 pred 14 rokmi a 2 m
chcel by som to, ako druhe auto, len tak pre nedelne harasenie :D
tigrieoko pred 14 rokmi a 2 m
prd prd cililing :D