Myslím, že sa vo výťahu nemám čoho báť:)

Bugatti Chiron - test titánových bŕzdAutor: 12error32 054 videní

VýťahAutor: tadyjebobr56 322 videní

Zlyhanie bŕzdAutor: 12error20 116 videní

Skúška bŕzd tankuAutor: muerte169 628 videní

Testovanie bŕzdAutor: lokes57 587 videní

Test bŕzd Airbusu A380-800Autor: therock70 726 videní

Nasraný vozíčkar vs. výťahAutor: katka63 178 videní

Ako sa Miroslav Mozgovič vo výťahu zasekolAutor: bbkraj14 990 videní

Vliezli do výťahovej šachty vo výškovejAutor: maschinero16 113 videní

Ach ten výťah!Autor: noone47 614 videní

Testovanie bŕzd po ruskyAutor: kozarohata19 576 videní

Zlyhali mi brzdy, utekajte z cesty (Čína)Autor: uhorkac6 484 videní

Testovanie bŕzd na kamióneAutor: dokumenty9 149 videní
lipko pred 13 rokmi a 9 m
Pochybujem že v našej bytovke ten 500 ročný výťah toto má, a ak aj má tak to nefunguje, veď ledva funguje :)
livespaces pred 14 rokmi a 10 m
To musí riadne seknúť ked je človek v tom
teuzo pred 15 rokmi a 4 m
hej , ale nie v naších komunistických výťahoch :D 40 ročné :D ... tam je len jedna brzda :D ...