Red Bull Air Race je medzinárodná séria závodov konaných za účasti najmenej ôsmich pilotov a najviac šestnástich pilotov pri každej akcii. Cieľom je preletieť vzdušnú dráhu, na ktorej sú rozmiestnené vzduchom naplnené stĺpy, za co najkratšiu dobu a nazbierať pri tom čo najmenej trestných bodov. Tak príjemné pozeranie tejto neopísateľne adrenalínovej šou!

Red Bull Air Race (POV)Autor: zork20 759 videní

Red Bull Air RaceAutor: spikespiegel4 791 videní

Parašutista vs. lietadloAutor: methodman5 098 videní

Red Bull - extrémne športyAutor: d4rky21 425 videní

Ľudia + Red Bull = parádaAutor: shitmaster20 824 videní

Red Bull Rampage 2010Autor: frbiker18 625 videní

Red Bull rampage - Utah 2010Autor: rampagedh14 465 videní

Red Bull mega rampaAutor: romanko928 922 videní

Mal veľké šťastie 2Autor: benyxxxx16 763 videní

Red Bull Kick It 2013 (taekwondo battle)Autor: dukeles37 203 videní

Red Bull TributeAutor: tigrica29 562 videní

To najlepšie z Red Bull SoapBox Race DánskoAutor: monsio23 570 videní

Red Bull Soapbox Race 2016Autor: k1ller2 728 videní
sturludovit pred 15 rokmi a 3 m
Drinky v tom bare v avione sú fajné..tam je menu v tejto tematike:D
muut pred 15 rokmi a 9 m
Ten zvuk lietadla je krajší ako auta:-) 5* Nádhera, milujem Air Race:-)
hardcore88 pred 16 rokmi
5 zprava môj najobľúbenejší favorit :))) Peter Beseney
koleso10 pred 16 rokmi
perfektne... taka F1 vo vzduchu :)
surovec pred 16 rokmi
perfektne video... uznavam tich pilotou je to dost optiazne... tie lietadala riadne rychlo bocia,,, proste 5* +oblubene
tozobor pred 16 rokmi
dobre:)5
ricardo2371 pred 16 rokmi
super urobene video
adamitoo pred 16 rokmi
pekne video...
tigrica pred 16 rokmi
dobry adrenalin
dzaro91 pred 16 rokmi
videť to tak naživo...stálo by to zato! 5*
justpassingby pred 16 rokmi
redbull mi nechutí, moc to smädí... :D
pucher pred 16 rokmi
:)5*
johnyy23 pred 16 rokmi
vzdušné F1
sipposius pred 16 rokmi
super video, riadni machri!!
19winco91 pred 16 rokmi
mi aj zimomriavky presli po tele :)
dragon888 pred 16 rokmi
5+++ , frajeri v pravom slova zmysle, zavriem si usta a idem zit dalej...