Dobré miesto na rozbitie nosa. Nepoučia sa tí ľudia.

Ja ten obrubník asi nedám!Autor: zork20 146 videní

Daj mu plávacie koleso a hladidlo!Autor: krapula13 408 videní

Slepý chlapček prvýkrát zdolal obrubníkAutor: wilonator24 571 videní

Pozor obrubníkAutor: henrich1865 777 videní

Pozor na obrubník! (Rusko)Autor: arilus2 921 videní

Kolobežkári v Senici - Námestie Slobody -Autor: niky992 263 videní

Pády, pády, pádyAutor: kahn18181840 572 videní

Malý má gurážAutor: katka14 597 videní

Pády , pádyAutor: mesik1117 347 videní

Haluzné pádyAutor: hovado1257 983 videní

Najlepšie pádyAutor: mato19623 688 videní

Samé pády Autor: buchnad54 665 videní

Parkúrové pády 2Autor: command4232 045 videní
lipko pred 14 rokmi a 2 m
,,Nepoučia sa tí ľudia.,, tomuto popisu som nerozumel, jak sa môžu NEPONAUČIŤ keď vždy sú tám iní ľudia? nepoviem tí istí a keby robili tú istú chybu, ale za každým je tam dakto iný, toto sa stáva aj mne keď idem po chodníku ktorý robili cigáni a ktorý sa vlní ako ruská šľapka...
adusiq33 pred 15 rokmi a 10 m
ten obrubnik je haluzny :D
krucko pred 16 rokmi
somari dvihajte nohy :D
mineral pred 16 rokmi a 1 m
normálne...oni sa klaňajú niekomu... čo vy viete... možno je tam nejaká kaplnka
joko05 pred 16 rokmi a 1 m
mozno na jednej aj druhej strane je krcma :D
sabolowich pred 16 rokmi a 1 m
0:50 :D vela GTA4 hraje :D:D:D
sisus pred 16 rokmi a 1 m
ináč chudáci, normálne mi ich je lúto :( boh vie ako dlho to bolo natáčané. Dúfam že sa to všetko nestalo za jeden den!!
sisus pred 16 rokmi a 1 m
nejaká magická zona :D
fbrava pred 16 rokmi a 1 m
mozno to bol vstup do arealu nemocnice a takto si robili kseft :D ...
moncurik pred 16 rokmi a 1 m
ale vačšina su stare babky
haward2442 pred 16 rokmi a 1 m
killzone
ajax pred 16 rokmi a 1 m
zabijacky chodnik :D:D
memo pred 16 rokmi a 1 m
0:32 aj topánka mu vyletí :D :D :-D
alouboy pred 16 rokmi a 1 m
starí ludia len padali, nech cumia pod nohy
dzaro91 pred 16 rokmi a 1 m
velice pofidérne :D :D :D
dabol pred 16 rokmi a 1 m
chudaci ale je to smiesne :D
gumball3000 pred 16 rokmi a 1 m
1:36 :D :D
sucii pred 16 rokmi a 1 m
idutade 4 ludia (zeny) a 3 zdvihnu noho a ta 4 nie co je to za rozum nwm ci to nebola blondinka :D
sony400 pred 16 rokmi a 1 m
Hopala
noso pred 16 rokmi a 1 m
omg nechcel by som tadial ist :D