Garvin sa rozhodol, že zdolá obrubník prvýkrát bez akejkoľvek pomoci.

Nebezpečná vychádzková palica ( 100, - EURO )Autor: bambin007 904 videní

Chlapček prvýkrát na bejzbalovom odpaliskuAutor: minnietut25 617 videní

Pizza prvýkrát v životeAutor: godzilla18 635 videní

Teleskopická vrecková palicaAutor: erikpa15 440 videní

Pozor obrubníkAutor: henrich1865 777 videní

Slepý kamionista?Autor: potyi2051 345 videní

Daj mu plávacie koleso a hladidlo!Autor: krapula13 408 videní

Slepý na stavbeAutor: antixxx37 206 videní

Chlapček prvýkrát v živote videl ostro,Autor: esterina13 375 videní

Prvýkrát na húsenkovej dráheAutor: mrtee16 578 videní

Slepý šoférAutor: tigrica20 923 videní

Pozor na obrubník! (Rusko)Autor: arilus2 921 videní

Slepý skejťákAutor: tigrica3 542 videní
tonda249 pred 12 rokmi
boze ... normalne ma rozplakalo :(
shadowself pred 12 rokmi
Malý Dare Devil. :D
dano559 pred 12 rokmi
Ďakujeme Amerika že ste natočili prvé slepe dieťa ktoré zvládlo obrubník ...
kgfhukr pred 12 rokmi
gúu džaaa, pjáča
lykozrut pred 12 rokmi
ma pred sebou len tu no napriek tomu vykroči tomu sa povie viera , ako keby ste mali skočit do ciernej diery a nevediet aka je hlboka allebo či vas niekto chyti
bma2201 pred 12 rokmi
skončím aj tak v pekle ak ma to dojalo k slzám ale zároveň sa smejem na komentoch ?
demon3night3 pred 12 rokmi
Je to fakt zaujímave, na takomto videu si sam uvedomíš, že aj táka blbosť ako je obrubník, môže byť pre niekoho ťažkou prekážkou, dúfam že je z Ameriky a že mu zaplatia tie implantáty, takýto malý chlapec si zaslúži aby prežil normálny život
olovo pred 12 rokmi
som šťastný za človeka ktorý sa nevzdáva a bojuje ...a ešte viac som šťastný keď viem že ja som zdravý môžem chodiť vidím a nič mi nebráni sa vyhovárať a hovoriť životu nie a po pozretí videa len ma to v tom utvrdzuje
toefuk pred 12 rokmi
krasny chlapec, mam syna asi v jeho veku a boli ma ked vidim ako niektore deti trpia, takyto trest a ziaden podobny si nezasluzi ziadne dieta!
megabyte23 pred 12 rokmi
Komenáre o tom ake sú vaše problémy oproti tomuto banálne za 3 .. 2 ... 1 ..
qualit1 pred 12 rokmi
napoja mu nejaké kamery na mozog a má šancu ešte že bude vidieť, lebo nežije na slovensku, kde už zdravotníctvo nemá žiadnu úroveň
vasj383m pred 12 rokmi
tento chlapec mozno prezije stastnejsie zivot ako ja. stale sa za niecim nahanam ako by som mal prezit aspon tri zivoty.
philipsi11 pred 12 rokmi
S niektorými aj škoda diskutovat
plani pred 12 rokmi
pri pohlade na ludi ako je on si hovorim ze moje problemy su oproti tomuto nic
emaerteien pred 12 rokmi
Súdna sieň: Prečo ste toho pána tak zmlátili?.. Tak viete pani sudkyňa, veľký frajer, čierne okuliare a palicou mi oťukával auto.. :D
noso pred 12 rokmi
Raz sa ma slepy par spytal na cestu. Mal som velke problemy im to rozumne vysvetlit, lebo si neviem predstavit ako oni vnimaju svet okolo.
rasto434 pred 12 rokmi
Čo za dement označí toto, že sa mu to nepáči ?
intelygent pred 12 rokmi
myslite že slepci ktori su slepi od narodenia su s tym viac vyrovnani? lebo ved oni nevedia ako svet vypada tak nevedia o co prichadzaju nedokazu porovnat ake je to vidiet a nevidiet, ich mozog nepozna iny sposob vnimania. Podla mna je o dost horsie ked pride o zrak zdravy clovek
dadynko pred 12 rokmi
chudak chalan :(
navy41072 pred 12 rokmi
je to mali krok pre človeka ale obrovsky krok pre ludstvo :) respekt malemu drzim palce :)