Nehoda početnej rodiny

zobraziť viac ↓
explorer 113 609 videní

Nehoda sa odohrala v Hondurase. Vodič nezvláda ovládanie plne naloženého pickupu. Pri nehode zomrelo 15 ročné dievča, ďalších 11 osôb bolo zranených.

  • Kvalita:
  • Zverejnené: 19.5.2010 11:35
  • Páči sa: 82% (116 hlasov)
  • Obľúbené: 171
  • Komentárov: 219
  • Dľžka: 1:11
  • Kategória: šokujúce
  • Tagy: nehoda, havária, auto, nešťastie, smrť
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (219)
zobraziť viac ↓
  • bobakznosa pred 8 mesiacmi a 2 t
    frajerina taky sofer ked ho vyjebe na rovnej ceste

  • farar pred 8 rokmi
    Jo. Aj mi čehůni s touto variantou. Sůhlasíme !!!

  • martingzd pred 10 rokmi
    podla ma je to FAKE... aby zrovna kameroval to miesto kde sa to stane to by musela sakramenská nahoda.A tomu rozhodne neverím...On tam naschval na nich čakal

  • vlkdivoky pred 10 rokmi a 11 m
    Jedno by som chcel vysvetliť ... ako je možné , že jediná kamera v okruhu napr. 50 km berie dedinu a cestu po ktorej prejde auto 3x za deň... akurát v ten moment keď ide auto plne nasačkované ľuďmi a ešte sa aj prevráti .

  • clovek113 pred 11 rokmi
    brutal.. zbytočná tragédia

  • mrpric3 pred 13 rokmi a 3 m
    systemova chyba medzi volantom a sedackou..

  • wl4do pred 13 rokmi a 7 m
    ako moze byt niekto taky yebnuty :-O

  • shimo4 pred 13 rokmi a 10 m
    oni si fakt na konci išli zobrat najskôr tašky či sa mi to len zdá ?

  • sulino pred 13 rokmi a 10 m
    cele je to nejake divne

  • harryp98 pred 13 rokmi a 10 m
    rofl

  • nana123 pred 13 rokmi a 11 m
    pozeram sa na to s otvorenymi ustami

  • grenadier pred 14 rokmi a 1 m
    vidite da sa prevratit aj na rovnej ceste, je to cudne ... nechapem preco na tej korbe boli ludia tam neamju co robit ! bola to zbytocna SMERT ALE CO UZ :(

  • gideon pred 14 rokmi a 2 m
    A maju o zabavu postarané

  • terran93 pred 14 rokmi a 4 m
    Ja to nechápem. Rovná cesta, omnoho lepšej kvality ako slovenská , žiadne mokro ani sneh a on dostane šmyk. Ten asi nebol čistý.

  • sranda2 pred 14 rokmi a 6 m
    sialeny ludia

  • miromich pred 14 rokmi a 7 m
    som nevedel ze na Slovensku mame takych sprostych ludi ktory si myslia ze toto video je nahrane...

  • markaurel pred 14 rokmi a 11 m
    boze to je silna kava :(

  • mersii pred 14 rokmi a 12 m
    kus retardovaneho cloveka

  • ic pred 15 rokmi
    Nemyslíš zaplatíš...

  • stewe69 pred 15 rokmi
    ešte najlepšie dopadli tí, ktorý boli vzadu na korbe a vypadli rovno na trávu..