Nezvládnutý drift skončil tragicky.

Drsná haváriaAutor: lukas28386 507 videní

Pri drifte vypadol z autaAutor: 12error21 792 videní

Drsná haváriaAutor: jolaus85 291 videní

Nepríjemná čelná zrážkaAutor: somarik0usaty84 466 videní

Drsná havária autaAutor: hannibal8849 749 videní

Pretekár v meste nedopadol najlepšieAutor: loktibrada21 802 videní

Nepodarene driftyAutor: packo7 756 videní

Búračka pri hromadnom driftovaníAutor: vsetkobsadene25 870 videní

Smrteľná čelná zrážka dvoch kamiónovAutor: uhorkac47 699 videní

Drsná nehoda 2Autor: guzer211 660 videní

Drsná nehoda 4Autor: guzer120 183 videní

Nehoda na diaľnici zachytená kamerou naAutor: karolko65 452 videní

Dostal šmyk v BratislaveAutor: ampotheking10 413 videní
badino123 pred 12 rokmi a 10 m
presne tak nemali tam stáť čo nerozmyšlajú ,,,????
dar3xgaming pred 13 rokmi a 1 m
Takeho kohuta by som ani na bicykel nedal ...
soms5 pred 13 rokmi a 2 m
Boha, ako bowling :D
pigo pred 13 rokmi a 9 m
tak im treba debilom nemali tam stat teraz sa ten sofer mi strasne citit a to len kvoli nim ...
lipko pred 13 rokmi a 12 m
Každý si je strojcom svojho vlastného šťastia, postavím sa tam kde mi nič nehorzí a nie tam kde je najlepší výhľad...
edo991 pred 14 rokmi a 1 m
auajs..:(
hennessy pred 14 rokmi a 4 m
krute ale nestalo sa to prvy krat niekto by stym mal nieco robit aby sa uz nestalo
vlastenecsk pred 15 rokmi
každý tam ide na vlastné riziko... bola to len nešťatsná náhoda.. myslím, že boli dosť ďaleko od vyznačenej trate a aj tak sa to stalo... ono možno.. je lepšie na podobných podujatiach nestáť v skupinkách... potom je väčšia šanca uskočiť na bok...
rokwell pred 15 rokmi
neviem neviem... kazdy tu kritizuje tych ludi, no ten sofer zrobil nepochopitelny manever. Urcite to nebola zakruta, ktora vynasa ani trat tamat neviedla, nechapem preco strhol volant na travnik a na ludi.
ic pred 15 rokmi
kamarat skusal drift na 105ke a vyzulo mu pneu z rafiku som sa smial ako blazon
monnika2012 pred 15 rokmi a 1 m
tam nemali co stat ludia
jbeemwe912 pred 15 rokmi a 1 m
No páni organizátori.
djdenis88 pred 15 rokmi a 2 m
To je to predvadzanie sa !!
palo123 pred 15 rokmi a 2 m
a kurnik :(
occonoro pred 15 rokmi a 2 m
O tom to je,že sa to ženie na hranici..A debylný ludia,čo si nevážia život tam stoja..A tiež chyba usporiadatelov,nebola bezpečnostná zona..
davidad2 pred 15 rokmi a 5 m
T Y K O K O T :O
matko1990 pred 15 rokmi a 6 m
to je chyba tych ludi lebo tam stali
tom88 pred 15 rokmi a 6 m
ale pobavilo :D
johny626 pred 15 rokmi a 6 m
čo čakali tí ľudia v takej blízkosti a ešte pri takej bezpečnosti
laci654322 pred 15 rokmi a 6 m
nechapem preco tam ti ludia stali