Ako sa to robí - výroba kvalitných ceruziek

Ako sa to robí - mrazená pizzaAutor: dudkoo18 079 videní

Ako sa to robí - Bassebalová loptičkaAutor: dragy121 473 videní

Ako sa to robí - Ferrari motorAutor: flexio32 269 videní

Ako sa to robí - zimné bundyAutor: mafiny28 247 videní

Ceruzka vs. fotoaparátAutor: buchnad17 065 videní

Ako sa to robí - BrusniceAutor: flexio26 316 videní

Rotační gulomet na obyčajné ceruzkyAutor: salvezdar4 641 videní

Ako sa to robí - Visiace zámkyAutor: gabopu21 886 videní

Ako sa to robí - Rastlinný olejAutor: flexio29 965 videní

Ako sa to robí - LiehovinyAutor: flexio22 735 videní

Ako sa to robí - Maliarske valčekyAutor: gabopu15 166 videní

Ako sa to robí - SyrAutor: flexio57 131 videní

Ako sa to robí - KečupAutor: flexio36 820 videní
nitrix360 pred 13 rokmi a 4 m
Chúdatka baníci riskujú svoje životy kvôli naším ceruzkám :/
marcin777 pred 14 rokmi a 5 m
po slovensky to pocujem prci krat
straker741 pred 14 rokmi a 11 m
KOH-I-NOOR
damian210 pred 15 rokmi a 1 m
ceruzkou možete nakresliť 15 km dlhú čiaru :)
domca415 pred 15 rokmi a 1 m
faber castel je najlepsia znacka na svetee !!! dufam ze sa bude vyrabat az do roku 155 999 ...
odstrelovacm pred 15 rokmi a 1 m
naj ceruzky na svete
preddddator pred 15 rokmi a 3 m
Ako sa to robí - blato
do kúska zeme nalievame vodu kým sa z nej nestane tvárna hmota podobajúca sa plastelíne táto hmota sa dá použiť k rôznym hrám
P.S.: blato sa vyskytuje na rôznych miestach po daždi
mallienka pred 15 rokmi a 5 m
keby take sady predavali ako tie nedokončene sendviče XD
kn1gu4 pred 15 rokmi a 5 m
tá bruska na konci by sa mi hodila :D tie nekvalitne struhatka čo mi zlomia ceruzku na každom centimetri ma už nebavia :D
kubo188 pred 15 rokmi a 6 m
tieto ceruzky doma mam a su skvele vobec sa nelamu
matusdirector pred 15 rokmi a 11 m
Ako sa to robi :D a už bola aj časť s tým ako sa robia deti? :D:D Ale nie v pohode ja tak som vždy chcel mat Discovery ale doteraz ho nemame :D
xmotos125 pred 16 rokmi a 1 m
moj oblubeny serial :) vydel som uz hadam vsetky casti a ani jedna nieje na zahodenie :D
kostaq pred 16 rokmi a 1 m
tu striebornu s bodkami som mal :D:D
mato22 pred 16 rokmi a 1 m
shitne ceruzky nemaju gumu :)