Ani som nečakal že tolko niťiek tam bude..

Ako sa to robí - Americká futbalová loptaAutor: vojak18 910 videní

Ako sa to robí - baseballová loptičkaAutor: joe7723 063 videní

Ako sa to robí - Ferrari motorAutor: flexio32 269 videní

Ako sa to robí - zimné bundyAutor: mafiny28 247 videní

Ako sa to robí - BrusniceAutor: flexio26 316 videní

Ako sa to robí - Rastlinný olejAutor: flexio29 965 videní

Ako sa to robí - tenisová loptičkaAutor: kalatrava37 586 videní

Ako sa to robí - LiehovinyAutor: flexio22 735 videní

Ako sa to robí - SyrAutor: flexio57 131 videní

Ako sa to robí - KečupAutor: flexio36 820 videní

Ako sa to robí - TmelyAutor: kikloop22 217 videní

Ako sa to robí - optické filtreAutor: flexio12 493 videní

Ako sa to robí - PiestyAutor: kikloop42 012 videní
adamista pred 13 rokmi a 2 m
ja by som chcel tlačiť seriove čislo bum bum bum fairont :D
skerys pred 13 rokmi a 10 m
nechcelo by sa mi tam pracovat
buchtosg pred 14 rokmi
vidieť že to robia niekde v Bangladéši alebo podobne :D
wiky123 pred 14 rokmi
wau :DDD..... ani moc nenatchlo ale 1. komentík :DD