najlepšie na tom je, že tatko natáča v kľude ďalej ako keby sa nič nestalo.

Pád (z bicykla)Autor: palusko8 110 videní

Pád z bicyklaAutor: suky28 502 videní

Pád z bicykla 4Autor: jolaus17 384 videní

Pád z bicykla 5Autor: duri0816 892 videní

Pád z bicykla 2Autor: suky25 459 videní

Tour de boomAutor: yorki5 353 videní

Pád z bicykla 3Autor: suky21 277 videní

Brutálny pád z bicyklaAutor: boomer8 265 videní

Dosť drsný pád z bicyklaAutor: duri0820 683 videní

Ako spadnut z bicyklaAutor: swegr4 573 videní

Ajajáj!Autor: katka14 465 videní

Nič mi neni, možno ani otras mozgu nemámAutor: tadyjebobr5 466 videní

Zoral si tvárAutor: benyxxxx10 999 videní
loller pred 13 rokmi a 9 m
krical jak keby mu gule trhali... omg
14zofa14 pred 14 rokmi a 8 m
Tak mu treba keď vystrája.... :)
kasperkoo pred 14 rokmi a 11 m
:D :D :D male rozmaznane decko :D ja som tak spadol 100x a nezjapapl som ako keby ma kastrovali
wodnebongo pred 15 rokmi a 8 m
fúúúú "chudák
parkoursb pred 15 rokmi a 10 m
shi hi hit
whdadodnb pred 15 rokmi a 11 m
ja zavia
dantex pred 15 rokmi a 11 m
spomaleny zaber ako krava:DD muuu milka
palachko pred 15 rokmi a 11 m
boha vsak si buchol brucho trochu lakte a uz vresti jak sirena
asteroid pred 16 rokmi
:D:D:D jak reval smejem sa na tom zvuku
punk142 pred 16 rokmi a 2 m
Ty kks slustne ho zlomilo :D:D:D
vajo88 pred 16 rokmi a 2 m
mal mu kupim trijaku :/
v5ndeta pred 16 rokmi a 3 m
najlepsi frajeri...ty kks...padnu a placu..a zavijaju ako zeny :D
carl pred 16 rokmi a 3 m
co na zaciatku tak reval? :D:D:D:D:D:D:D