Po takom páde a šúchaní sa po betóne musel byť poriadne pomaľovaný.

Asi som si dobre zošľahal riť!Autor: uhorkac5 807 videní

Jeho prvý "preskočený" plot (Brazília)Autor: mg34 685 videní

V lese už trénovať nebudem!Autor: buchnad3 217 videní

Viac ako 40 km/h na monocykli (cestný lišaj)Autor: daturametel22 735 videní

Musel to byť naozaj pekný cestný lišaj (fail)Autor: urfik14 296 videní

Luxusne spadol z horského bicykla, stratilAutor: shitmaster21 236 videní

Pád z bicyklaAutor: suky28 500 videní

Pád (z bicykla)Autor: palusko8 110 videní

Pád z bicykla 4Autor: jolaus17 384 videní

Pád z bicykla 5Autor: duri0816 891 videní

Takto už mačetu asi brúsiť nebudemAutor: shitmaster5 770 videní

Pád z bicykla 6Autor: roubbbi11 638 videní

Dnes už večerať nebudem, nažral som saAutor: bombarderis7 220 videní
miro131 pred 2 rokmi a 9 m
Načo z neho zoskočil?😀
zilinec pred 3 rokmi a 2 m
To muselo ešte dlho štípať...
liv pred 3 rokmi a 2 m
Škoda, že ho neukázali ale o dva dny později 😀
tomas0000001 pred 3 rokmi a 2 m
Na rovinke sa takto vysypať...
majkocu pred 3 rokmi a 2 m
až ma vajcia zaboleli
tonenimozne pred 3 rokmi a 2 m
Ajajaj 😂
gacoo pred 3 rokmi a 2 m
burnout alebo ako sa tomu hovori?
klepeto66 pred 3 rokmi a 2 m
to tak, keď jazdí bez prilby
kilimanjaro pred 3 rokmi a 2 m
Romááááán Romáááán bicykel vo mne
muszi9 pred 3 rokmi a 2 m
Kým nemá pneumatiku okolo seba tak je ok.
brundy pred 3 rokmi a 2 m
hehé tak mu treba !
longines pred 3 rokmi a 2 m
mam co-to odjazdene a pri tomto pade ma az striaslo :D najhorsie co sa ti môze stat ze sa zakliesnis do bajku a cely cas ho tahas na chrbte :D
fajnchalanisko pred 3 rokmi a 2 m
Brazília Miss Chrasta....😅😂😆
marco43 pred 3 rokmi a 2 m
Škoda, že nie je video úplné - chýba mi tam záber, alebo foto - "o 1 alebo o 2 dni neskôr..." :V
postevacek pred 3 rokmi a 2 m
Má lézt po stromech jak ho učili jeho rodiče. Opice jezdí na kole jenom v cirkuse.
roxor pred 3 rokmi a 2 m
Podľa mňa chcel vystúpiť za jazdy. 😂
bymajkoo pred 3 rokmi a 2 m
nejako nechápem čo sa vlastne stalo pozeral som to asi 3x aj spomalene a jediné čo mi vychádza je ,že začal brzdit predným kolesom. Nejaký lepší postreh?
martin3285 pred 3 rokmi a 2 m
Kedysi bolo na DrsnomSvete každý deň, ajajajaja :D