Boli pri páde tejto budovy použité nálože?

WTC - Demolácia vs. realitaAutor: zhulo25 640 videní

Demolácia budovyAutor: marlborka2041 041 videní

„Dobre“ pripravená demolácia budovyAutor: kalatrava7 879 videní

Kolaps WTC znútra budovyAutor: bubo3325 903 videní

Šikmá veža v SevastopoleAutor: dany45 971 videní

Demolácia budovy 2Autor: katka25 072 videní

Odstrel starej budovyAutor: kapitankrumpla12 565 videní

Demolácia výškovej budovy nešla podľa plánuAutor: dekel47 627 videní

9/11 - Objasnenie kolapsu budovy WTC 7Autor: zhulo19 739 videní

Búranie budovy pomocou bagra s hydraulickýmAutor: vycapnik14 959 videní

Nevydarená demolácia budovyAutor: nevada43 447 videní

WTC - Kolaps alebo demolácia? Tvoja voľba.Autor: zhulo13 881 videní

Strhnutie budovy po japonskyAutor: antverty37 591 videní
jurone8 pred 14 rokmi a 9 m
kde si videl prosim ta volny pad???
adio563 pred 15 rokmi a 11 m
mne sa zda ze horelo tam kde to puklo,, inak bi to nespadlo!! ci ?? xD ja neviem,..
dejvcz pred 16 rokmi a 3 m
U tohoto videa si nejsem jist co chceš sděli?