To by ma zaujímalo, čo si ten bagrista myslel, že sa stane.

Bol raz jeden bagrista (Čína)Autor: trutnovka10026 243 videní

Nevydarená demoláciaAutor: boomer17 259 videní

Na demoláciu budovy takmer doplatil bagristaAutor: kedzbe36 532 videní

Bagrista na túto demoláciu nebude spomínať vAutor: conan83 227 videní

Demolácia budovyAutor: marlborka2041 041 videní

Búranie budovy pomocou bagra s hydraulickýmAutor: vycapnik14 959 videní

Demolácia výškovej budovy nešla podľa plánuAutor: dekel47 625 videní

Šikmá veža v SevastopoleAutor: dany45 971 videní

Stavba budovyAutor: shelbygt50010 811 videní

Bagrista nemal svoj deňAutor: godzilla44 419 videní

„Dobre“ pripravená demolácia budovyAutor: kalatrava7 879 videní

Demolácia domu historickým delomAutor: marlborka2028 832 videní

Originálna demolácia budovy v Las VegasAutor: noone47 195 videní
filip2777 pred 10 rokmi
A z búraním budov skončil. Smutné
tripx pred 12 rokmi a 11 m
mohli o ten stlpik dať ocelové lanko...a bou by prežil
hyle pred 13 rokmi a 2 m
Mohol sa aj pod auto schovať..
vlkdivoky pred 13 rokmi a 3 m
Catman mal ostať radšej v svojom stroji :)
rudy375 pred 13 rokmi a 3 m
To mu isto pomohlo, že vyskočil z tej kabíny ... -_-
ikot pred 13 rokmi a 3 m
Nový druh samovraždy..
rommo pred 13 rokmi a 11 m
tam je asi zivot cloveka lacnejsi ako trhavina na odpalenie budovy,tak naco kupovat ked to jeden idiot zariadi
rommo pred 14 rokmi a 1 m
mal ostat vo vnutri kabiny ,a mal zacat cuvat.jednoznacne by prezil
stanko69 pred 14 rokmi a 11 m
co tam nedali na ten stlpik nejaku naloz idioti urcite by ich to vyslo lacnejsie ako ludsky zivot :-( teda ak zazrakom neprezil.
adi0 pred 14 rokmi a 11 m
este k tomu vyskocil z kabini blbec...
lagger pred 14 rokmi a 11 m
ja by som to neriskoval
sindinka pred 14 rokmi a 11 m
no ja mam dost ohladom tych komentov na toho robotnika co sa snazi si zachranit zivot....ako to vam pride fakt smiesne hej? a narazky typu nestihol na obed ....sa uvedomte :/
dezink0 pred 14 rokmi a 11 m
Vidim ze mysleli na bezpecnost:D
redbull pred 14 rokmi a 11 m
a teraz kde je šani???
ynwaze pred 14 rokmi a 11 m
kludne si to pretocte na 1:05 o nič nepridete ;)
thepro pred 14 rokmi a 11 m
zo zaciatku sa mi zavierali ociiicka ale potom....noo :D
chefebar pred 14 rokmi a 11 m
myslim ze to nemalo spadnut :D
teuzo pred 14 rokmi a 11 m
to je debil , čo vyskakoval von ? :D ... šak bager je stavaný na veľa ...
smithandrej pred 14 rokmi a 11 m
mŕtvy..bez šance..
goralovic pred 14 rokmi a 11 m
ja bagrujem ale toto a ked uz nemal skakat vonka debo...