tak tento mladík padol dosť nepekne ...

Drsný pád na bicykliAutor: duri0830 916 videní

Fakt drsný pád na bicykliAutor: duri0821 149 videní

Pád z bicykla 5Autor: duri0816 892 videní

Drsný pád na lyžiachAutor: duri0813 655 videní

Drsný pád na bicykliAutor: benyxxxxx31 707 videní

Pád pri DownhilleAutor: duri0815 932 videní

Dosť drsný pád z bicyklaAutor: duri0820 683 videní

Drsný pád z motorkyAutor: duri0814 801 videní

Drsný motokrosAutor: duri0815 752 videní

Drsný pád na cesteAutor: duri087 402 videní

Trik a pádAutor: duri0817 501 videní

Drsný pádAutor: duri087 685 videní

Pád - srandaAutor: duri0818 205 videní
shockresist pred 13 rokmi a 12 m
ale mohol to zvladnut kebyze nepusti brzdu :/
tom3nex pred 14 rokmi a 2 m
wtf ja by som si nadaval 5 hoddin!
mrprcek321 pred 14 rokmi a 8 m
auuuuu
mrne11 pred 15 rokmi
jauuuuu
shando pred 15 rokmi a 4 m
niekto sa chce voziť už iba na vozíku.
adad58 pred 15 rokmi a 4 m
jau moje kriiize
romso pred 15 rokmi a 5 m
treba mu chiropraktikaa :D
wodnebongo pred 15 rokmi a 8 m
pekne" chlapca asi nebaví život
mirsej01 pred 15 rokmi a 9 m
hmm neska si su asi len na voziku poskakuje :D
imi pred 15 rokmi a 10 m
uff.nechcel by som,neprijemne....
stifler27 pred 15 rokmi a 11 m
asi závidel vozičkárom :D
mysiacik37 pred 16 rokmi a 2 m
aspon ho virovnalo :D lopatky mu trcali tak mu ich muselo napravit
punk142 pred 16 rokmi a 2 m
Mam tyky pocit ze mu tu chrbticu napravillo ked bol taky happy :D:D:D
hostel pred 16 rokmi a 4 m
fúúú tak ten mal ale šťastie ...
bobo55 pred 16 rokmi a 4 m
tak v takomto pripade sa lamu chrptice :)
hetman pred 16 rokmi a 5 m
mohol sa zlomit jak zduchovka