Rover 200 vi a intro od Patrika Vrbovskeho

Rytmus - Deti stratenej generácie - textAutor: nika44046 266 videní

Kráľ vulgarizmov RytmusAutor: rowdies64 921 videní

Rytmus - Zlatokopky (MTV HD Clean)Autor: mtvtelevizion76 videní

Rytmus - KrálAutor: dodge32 907 videní

RYTMUS ,DISS , kontrafaktAutor: rudy1231 089 videní

Rytmus - Verejný Nepriateľ (Král 2009)Autor: d2v1d15 323 videní

Rytmus - Král zajebal pekáreň (MichaelAutor: djmonopol3 177 videní

Rytmus neznese drogyAutor: physx18 145 videní

Tuning v RuskuAutor: benyxxxxx27 947 videní

Rytmus je kralAutor: ludovedz3 906 videní

Kontrafakt - Odviati VetromAutor: frenky789107 567 videní

Ja to autíčko musím chytiť!Autor: esterina10 724 videní

Kontrafakt navždy 2013Autor: zevrajtobolotak4 527 videní
original93sk pred 13 rokmi a 4 m
hm mne sa moc nelubi ale tak rover ako rover vitaj bratu ja mam ROVER 216 coupe
ando1997 pred 15 rokmi
rover 400 je krajsi.. alebo ked tato karoseria tak MG ZR
vempi pred 16 rokmi a 4 m
dobra kokocina hahahaahahah
majky123cs pred 16 rokmi a 4 m
trapas!!!!!!!
jackasssk pred 16 rokmi a 5 m
pekne..čierna sa velmi páči a je to dobre zladene..taky jemny tuning a práve preto dávam 5*
wrc pred 16 rokmi a 5 m
z tých "lampiónov" vymyslených v Číne a tu schválených akože plnohodnotné denné osvetlenie - zemieram! Snáď každé druhé "štýlové" auto ich má. Ale každý máme holt iný vkus.
thegallarddo pred 16 rokmi a 5 m
mne jentak nerozhodite kluci,samy mate kulovy...no jak se rika,jinej kraj ,jinej mrav...
t00ni pred 16 rokmi a 5 m
auto roka 100 pr.n.l.
z jakeho roku je to auto???
fifty12 pred 16 rokmi a 5 m
nič moc ! si kral zabil si !