Najznámejší slovenský raper Rytmus asi totálne stratil súdnosť.Svoj extravulgárny slovník rozbalil na pódiu rovno pred hračkárstvom.

Kontrafakt - NeľutujemAutor: 2552unkown7 731 videní

Rytmus Odhalenie pravdyAutor: sulo2254 660 videní

Hip Hop AllStars Festival - KontrafaktAutor: daevid7717 169 videní

Kontrafakt - Murdardo mulanos tourAutor: laborecky6 596 videní

12 rocna, mlada, hip hop, rapAutor: brido143 818 videní

Rytmus - Po opadnutí EmociíAutor: insight8 330 videní

KontrafaktAutor: chrisbrownova6 681 videní

Kontrafakt - Odviati VetromAutor: frenky789107 567 videní

Rytmus - zostalo tichoAutor: macher10624 268 videní

Kontrafakt Hip - Hop KempAutor: anybody9 053 videní

Rytmus - KrálAutor: dodge32 907 videní

Radikal - Máme na viacAutor: fajou13 830 videní

KONTRAFAKT - Reklama na Rap |Metal Cover|Autor: markcovers1 068 videní
tricky pred 12 rokmi a 8 m
tie nadavky s dracikom na pozadi. si zabil! ked nic nenapada tak nadavka to vyriesi.. len tam tie nadavky padaju dajak casto. fail.
tkxx pred 13 rokmi a 3 m
50 000 vydeni a kazdy jeden komentar je zaporny :D slovensko debilne...
pangarb pred 13 rokmi a 3 m
...a Darine po papuli
pangarb pred 13 rokmi a 3 m
...odiebať
martinkatinka pred 13 rokmi a 4 m
dráčik :D
jurosss pred 13 rokmi a 5 m
chceli ho aby zarepoval dostal zato kesh a išiel domov chyba nastala v tom kto ho zavolal a nie čo rapoval tie deti tam kvoli nemu isly a nie kvoli hračkam
nsmarek pred 13 rokmi a 6 m
Tie malé deti niektorým textom nechápu ale sú tam nadávky tak je to fajn
milo1974 pred 13 rokmi a 7 m
Aha ved to je moje video :) kto ho tak zgraboval ? :)
farizey pred 13 rokmi a 9 m
...jeho vlastný pes, vlastný pes mu zahryzol do ucha a roz*ebal ho po dvore :D :D
rio2580 pred 13 rokmi a 9 m
A všetci ešte vískajú . Veď to by som aj ja vedel hentak recitovať nadávky bez náznaku MELÓDIE . Nechápem ako sa taký extrémne hlúpy človek mohol dostať k takému bohatsvu . Moj otec chudák pracuje ako murár a úplne sa pritom nadre , narobí a málo mu zaplatia . A tento debil len recituje nadávky a zarába si milióny . Život je nefér ja viem . Je to absolútny idiot a ja ľutujem ludí ktorý ho počúvajú . A ja vás tu všetkých teraz prosím aby ste ho nepočúvali . JEHO PESNIČKY SÚ VYSLOVENÁ ÚBOHOSŤ A TRAPNOSŤ . (A ešte k tomu to počúvajú aj malé deti . Hrozné :()
legionar12 pred 13 rokmi a 11 m
fakt úbohe ak si niekto myslí že je pán ked v každej 2 vete povie nadávku a dokazuje si iba svoje ego sa spamätaj ty rytmaus
lakernik pred 13 rokmi a 11 m
Bez urazky ale nevie spievat ved kedsi ponadavam mozem povedat zesom spieval toto aj niekto pocuva taku hnustnu muziku jedine tinedzeri a par vynimiek potomsa necudujem ze niekto roby zle pri takejto hudbe sa da len to pit a fetovat a byt nic insie sorri ale jeto moj nazor
pilgrim pred 14 rokmi
najväčšia nula pod slnkom. Hulvát,peniazmi vygumovaný žebrák atď. (veď viete jak to ide ďalej)
allekk pred 14 rokmi
rytmus to mal blyzko do dracika lego mu urcite vycari usmev na tvary xD
oppai pred 14 rokmi
napiču video neznašam pipanie a ešte ktore je aj mimo nadavok zle spravene
somprvy pred 14 rokmi
pred 2 tizdnami sme boli s petom v poluse a tam bol ritmus a chcel nam dat autogram tak sme mu povedali ze nechceme kebi ste videli ako sa tvaril xD
danodrevo17 pred 14 rokmi
ma dobri slovnik
prototype15 pred 14 rokmi a 1 m
A Všetci ZAVRI UŽ KONEČNE PIČU Rytmus ! héj
laura5laura pred 14 rokmi a 3 m
Rytmus tam asi neprišiel len tak .. muselo to byt planovane tak asi matkam s detmi mohlo dojst že tam nebude výchova o slušnom vyjadrovaní :D
theegopat pred 14 rokmi a 4 m
Úbožiak. :/