Nechýbalo veľa a toto pristátie sa mohlo skončiť omnoho horšie.

Najnebezpečnejšie pristátieAutor: medialko54 877 videní

Lážo-plážo pristátie (Spojené kráľovstvo)Autor: conan29 240 videní

(Ne)pristatieAutor: cocacola8 194 videní

Pristátie boeingu 747Autor: 12error20 255 videní

Pristátie bez podvozku 2Autor: tigrica16 478 videní

Paralelné pristátieAutor: allahuakbar32 084 videní

Pristátie a vzlietnutie na letisku ArlandaAutor: navody22 268 videní

Nie každé pristátie je hladké! (Madeira)Autor: tanna34 249 videní

Nepodarené pristátieAutor: leviathan38 529 videní

Letecké nešťastie v KolumbiiAutor: trutnovka1002 993 videní

Blesk zasiahol lietadloAutor: demonoid77 515 videní

Núdzové pristátie lietadla z roku 1960 (Oregon)Autor: buchnad3 798 videní

Pristávanie s lietadlom počas silného lejakuAutor: kobrick17 044 videní
roster40 pred 12 rokmi a 3 m
FAKE
mrmatko90 pred 14 rokmi
myslím že je to Airbus A 319
dominik2752 pred 15 rokmi a 2 m
Mne to pride ako Flight Simulator X
johnyy23 pred 16 rokmi a 2 m
hneď sa mi nezdalo že by predok mohol tak skákať :D
axelsvk pred 16 rokmi a 6 m
Uz som aj nasiel. Neboli to mobily ale pivo
http://www.youtube.com/watch?v=6QGDlrmfWy8
jozkii pred 16 rokmi a 6 m
ziem box (na topanky) ked je toto real :D
kajoo pred 16 rokmi a 6 m
nuda
gargyl13 pred 16 rokmi a 6 m
zaujimave video :)
ejoik pred 16 rokmi a 6 m
prečo ho akurat pri tom natáčali ? :D
orionekpb pred 16 rokmi a 6 m
lowrider :D:D
tigrica pred 16 rokmi a 6 m
hehe
misoo pred 16 rokmi a 6 m
urcite
co11pe pred 16 rokmi a 6 m
alkohol do lietadla nepatri :D:D
eduardsv pred 16 rokmi a 6 m
:D
black1011 pred 16 rokmi a 6 m
cocotina davno by sa predok porucal k zemi
st3ve pred 16 rokmi a 6 m
low rider. krasa :) .. tiez si myslim zeby sa predok zlomil pri takej rychlosti . ale kdo vie
duri08 pred 16 rokmi a 6 m
pekne to predviedol :D
26matike26 pred 16 rokmi a 6 m
je to real, naozaj, a toto uz bolo pouzite v reklame na heineken myslim je to aj na utube cele video
999kato9 pred 16 rokmi a 6 m
Vietor!!!nuz co sa da robic!!;)
lou pred 16 rokmi a 6 m
wtf?:D