Blesk zasiahol lietadlo

zobraziť viac ↓
demonoid 77 509 videní

Najkritickejšie úseky letu sú štart a pristátie. Ľudia v tomto lietadle mali obrovské šťastie, že blesk nepoškodil elektroniku lietadla. Žeby Faradayova klietka?

  • Kvalita:
  • Zverejnené: 31.8.2008 13:28
  • Páči sa: 86% (42 hlasov)
  • Obľúbené: 33
  • Komentárov: 38
  • Dľžka: 0:58
  • Kategória: šokujúce
  • Tagy: lietadlo, letisko, štart, blesk, hrom
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (38)
zobraziť viac ↓
  • meshi pred 11 rokmi a 1 m
    A preto by mali za sebou ťahať vodiče ako hromozvod !

  • jang pred 12 rokmi a 8 m
    Keby to lietadlo zasiahol blesk tak by to vyzeralo inak...ten blesk len prebehol okolo lietadla v dostatočnej vzdiaľenosti tak nevznikla žiadna krízová situácia...

  • gujuk2 pred 14 rokmi a 6 m
    kludne si to pretočte až na 00:36

  • nick3 pred 15 rokmi a 1 m
    chudak ludia ja by som v tom sediet nechcel ...

  • patulo122 pred 17 rokmi
    nebol za nim trafil ho do predu lietadla do pilotnej kabini lebo jeden BLESKOZVOD JE TAM.a je to tak upravene ze ked si vsimnete ze blesk udrel dopredu a visiel koncom zspodu bleskozvod ho uplne zviedol dolu.to bi urobil aj dom zviedol blesk na zem........

  • ddovo pred 17 rokmi a 1 m
    mozno ho netrafil ja si myslim ze blesk bol za nim

  • amico81 pred 17 rokmi a 2 m
    Neni ten blesk za lietadlom???

  • ujomartin pred 17 rokmi a 2 m
    Ved to je normalne. Lietadlo je vo vzduchu a nie je uzemnene, tak blesk prejde len skrz a nic neurobi.

  • romco4444 pred 17 rokmi a 3 m
    neni to nahodov fikcia??

  • pato159951 pred 17 rokmi a 3 m
    Preco podla mna to je aj skutocne lebo blesk nema na lietadlo ziaden vpliv a nieje to nebezpecne akurat sem tam sa stava ze lietadlo ma nejaku technicku poruchu a vybuchne nadrz ak blesk trafi kridlo . Neviem preco je to tak ale fakt to nema vpliv :D skuste google.sk

  • jerenimo1111 pred 17 rokmi a 4 m
    to bolo spravene iba cez lepsi program:-P :D

  • godzila76 pred 17 rokmi a 4 m
    toto video bolo amaterom natocene v honkongu. NASA posiela lietadla do epicentra burok na pozorovanie a pri tom niekolko krat blesk zasiahne lietadlo. Nestane sa nic pilotovi a ani lietadlu. kto pozeral 11.2.2009 Z1, vie o com hovorim. Toto video tam bolo tiez.

  • hniso pred 17 rokmi a 4 m
    podla mojho to tam pocitacovo pridali

  • assassinik pred 17 rokmi a 4 m
    ten bles trafil lietadlo ale presiel cez neho a pokracoval na zem tekze sa nic nestalo

  • cingi pred 17 rokmi a 5 m
    podla mna sa to toho lietadla ani nedotklo ten blesk bol niekde za lietadlom

  • fabco pred 17 rokmi a 5 m
    moze ho trafit a nic sa nestane si to prestudujte!!!

  • natyy pred 17 rokmi a 5 m
    Nie to nebolo do lietadla možno o 4cm dalej...

  • left4dead pred 17 rokmi a 5 m
    skoda ze ani ludia niesu izolovany

  • drumnbass19 pred 17 rokmi a 5 m
    ale ved lietadlo je izolovane.. takze aj keby ho zasiahol blesk v podstate by sa nic nestalo... tak isto aj auta su izolovane

  • derek666 pred 17 rokmi a 6 m
    jj mas pravdu