Sashimi je japonská lahôdka, ktorá sa predovšetkým skladá z veľmi čerstvej surovej morskej ryby (v tomto prípade žaby) nakrájanej na tenké kúsky. Podáva sa so sójovou omáčkou, wasabi alebo prípadne iným korením. Šéfkuchár žabu stiahol z kože a najprv podal hosťovi delikatesu - ešte tlčúce srdce. Až potom mu podal samotné sashimi.

Tancujúce žabie stehienkaAutor: rowdies15 823 videní

Princezná sa nechce premeniť 1.časťAutor: ebe5 296 videní

Sashimi - živá lahôdkaAutor: fastas18 622 videní

Trojhlavá žabaAutor: katka36 552 videní

Žaba v aquaparku (Florida)Autor: kedzbe22 301 videní

Žaba zjedla žabuAutor: shari10 545 videní

Nečakaná návšteva skoro odskákala sAutor: zajacit3 430 videní

Najagresívnejšia žaba široko-ďalekoAutor: zabozako34 727 videní

Žaba vs. hadAutor: foprint16 638 videní

Užovka dostala chuť na žabie stehienkaAutor: hlavotis25 853 videní

Žaba v bruchuAutor: tigrica26 699 videní

Mám žabiu farmu, dáš si nejaké stehienka?Autor: tchoroid6 466 videní

Žaba vo vriacej vodeAutor: almano114 648 videní
mato425 pred 14 rokmi a 6 m
ja by som to ani do ruky nezobral a ne to este jedol :D :D :D :D :D
poto586 pred 16 rokmi
sak japonci su najvecsi tirany zvierat omg oni vsetko jedia kazde zviera co vidi asak by zjedli aj hmyz co lozi po zemi omg
littlpoppin pred 16 rokmi a 9 m
nomura, davaš tu trapne videa je videt že si debil
tigrica pred 16 rokmi a 9 m
fujjjjjjjjjjjjjjj to je hovniak
sisus pred 16 rokmi a 9 m
primitývny národ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
misos3 pred 16 rokmi a 9 m
uzastne ako rychlo serviruju jedlo :D
ictemi pred 16 rokmi a 9 m
pripadá mi to, že čím drastickejší sposob prípravy, tým im viac chutí...
prikes pred 16 rokmi a 9 m
Mňam jedol to chutne ... Skoštol by som to no možno by som hodil tiku
orionekpb pred 16 rokmi a 9 m
oh moj boh to je moc uz asi neni zivocich na planete co by clovek nezral ... bez zabran fakt
juhaha pred 16 rokmi a 9 m
fujjj
pisiak pred 16 rokmi a 9 m
fuj dopc...keby mu tam nasere tak on to zje lebo hovno je este teple....
elcrime pred 16 rokmi a 9 m
mi to pripomina nieco :D ...cinania si daco vymyslia a usa im to zozere :D :D...kto vie co myslim tak pochopy :D....
element369 pred 16 rokmi a 9 m
no jasne mnam boze ludia su taky blby naco sa pretvaruje
pitelhowen pred 16 rokmi a 9 m
no ty ludia zacnu zachvilu aj hovna zrat a stale budu hovorit ze jake je to vinikajuce
whiskey pred 16 rokmi a 9 m
mal dat tej zabe na tanieri bozk-mozno by sa premenila na tepleho zabiaka :D
cheaterhh pred 16 rokmi a 9 m
A POTOM ZE ODKIAL SU ŠECKY CHOROBI SVETA ..
stalker pred 16 rokmi a 9 m
no fuj ... teraz si ani nedelnajši obed nedožeriem lebo ma prešla chuť.... budem hladny teraz:(
7marcellko7 pred 16 rokmi a 9 m
fuj ved este to tam aj z taniera nanho pozera... nechutneee...
69maxo69 pred 16 rokmi a 9 m
Petr Novotny by ju este cokoladou polial :D
macinka pred 16 rokmi a 9 m
ze dobru chut :D