No alkohol robí svoje, tento pán mal trošku väčšie problémy z rovnováhou.

Morská príťažlivosťAutor: vabene6 639 videní

Ožran 3Autor: robinho91292147 497 videní

Ožran 2Autor: katka129 027 videní

Opilec rokaAutor: buchnad127 806 videní

Spitý jak činkaAutor: jasa27 404 videní

Mladý ožran vs. starý ožranAutor: benyxxxxx152 906 videní

Opilec pri bankomateAutor: tigrica10 549 videní

Opilec na zemiAutor: holan24 320 videní

Opilec havarovalAutor: katka112 372 videní

Fanúšik na lampeAutor: katka16 201 videní

Ako môžete dopadnúť, keď to preženiete sAutor: uhorkac76 562 videní

Ožran s bicyklomAutor: rowdies32 741 videní

Oheň vs. alkoholAutor: katka33 649 videní
denopo1 pred 13 rokmi a 11 m
rozbity jak kon :D
moviekiller pred 15 rokmi a 4 m
Kto chce vtip hm? poviem jeden dobry ...... .... ... dobry bol co cely den som ho vymyslal jaaj ako som sa zasmial a dufam ze aj vy :) :) :)
moviekiller pred 15 rokmi a 4 m
Chudacik naco pil?
rabbit pred 15 rokmi a 4 m
spadol tam de patri :D
leginar pred 15 rokmi a 4 m
luxusne zaparkoval:D
cojawem pred 15 rokmi a 11 m
a drrrrb do kontajnera zo sklom :D
xxzwejkaxx pred 16 rokmi
pekne zaparkoval :D
sheila pred 16 rokmi a 7 m
a naraz sa len zdvihla zem, a buchla ma do hlavy ;)
zigi pred 16 rokmi a 7 m
Šak toto...
jurik pred 16 rokmi a 10 m
:D
aress121 pred 16 rokmi a 10 m
aki opilic hahaha
vankisss pred 16 rokmi a 10 m
no zbohom :D:D dostal co proto :D možno tam ešte leži doteraz :D
kurvor pred 16 rokmi a 11 m
mal som seliako uz vipite ale tak ze nevladzem chodit nie
katribodkit pred 16 rokmi a 11 m
jak nanho zautocil ten smetiak...
jumbo pred 16 rokmi a 11 m
gravitacia je svina :D
xavax80 pred 16 rokmi a 11 m
a hlava rozbitá
macinka pred 16 rokmi a 11 m
stava sa :D
elka2517 pred 16 rokmi a 11 m
Božee..toto neznášam..keď som taká opitá..=D..vtedy prosím Boha aby som dokázala chodiť a ovládať svoje telo..=D ale vtedy som až príliš ľahká..a krehká =DD
pucher pred 16 rokmi a 11 m
Toto je stav, že nedokáže bez pomoci ani ležať :)
negotiator pred 16 rokmi a 11 m
ten to bude mať domov pekne ďaleko...