Krásne vyzdobený opilec na čašníka vo fraku.

Keď opilec neposlúchaAutor: benyxxxx61 735 videní

Aby ste to na dnes na Štefana neprehnaliAutor: mondragora38 777 videní

SpitinyAutor: 12error6 915 videní

Ožran 4Autor: lokes83 000 videní

Ožran 3Autor: robinho91292147 497 videní

Opilec na zemiAutor: holan24 320 videní

Český opilec hrdinaAutor: benyxxxxx47 452 videní

Ožran a uspávankaAutor: luca0226 840 videní

Mladý ožran vs. starý ožranAutor: benyxxxxx152 906 videní

Fotky zaujímavých okamihov zo života ...Autor: nikotynko7 958 videní

Rusalka to prehnala s chlastom (Rusko)Autor: junem44 625 videní

Ožran 2Autor: katka129 027 videní

Opilec pri bankomateAutor: tigrica10 549 videní
paramania pred 10 rokmi a 1 m
na kamosov sa vzdy mozes spolahnut
eighty pred 10 rokmi a 3 m
Ked sa prechlastas k smrti ale kamarati to este nevedia...
blackmoon2 pred 10 rokmi a 9 m
SOM Z obrazku myslela ze to je Marlyn Manson
burger100 pred 11 rokmi a 2 m
ked západ pije s východom :D
najgel123 pred 11 rokmi a 11 m
Nikdy sa neopite ako prvy :D :D
warhero pred 12 rokmi a 9 m
Moc živo nevypadá... :D
palko155 pred 13 rokmi a 1 m
kolko sa ale s tej centofixy bude zmývať :D:D
corona pred 13 rokmi a 2 m
Charlie Chaplin :D
stenley58 pred 13 rokmi a 2 m
no ale ho doriadily :D
martino56 pred 13 rokmi a 2 m
Steward ?? :D :D
epes797 pred 13 rokmi a 2 m
A žije vobec? :D
kamaro pred 13 rokmi a 2 m
trapne
reasonka pred 13 rokmi a 2 m
sexy oblek :D
matosi2 pred 13 rokmi a 2 m
:D:Dod smiechu plačem :D:D
darnell pred 13 rokmi a 2 m
poznate niekto taktiku ako sa otvara auto cez výfuk? :D :D to su j*by :D kamarat behal po meste zmalovany jak batman a ani o tom nevedel :D no ine smiechy jak naneho ludia pozerali :D
kosto666 pred 13 rokmi a 2 m
charlie chaplin :D :D :D :D :D :D ta podoba :D
holod1 pred 13 rokmi a 2 m
to platilo aj na našej rozlučkovej prvy dostane flašu do zadku :D ja som to nebol :D
newmemberof pred 13 rokmi a 2 m
Nikdy nezaspat ako prvy ! :)
benosro pred 13 rokmi a 2 m
Raz takto dopadol kamoš.Len jemu to schytala polka hlavy (vyzeral jak nedokončený maur). Vôbec nemal tušenie že po nom skáčeme a kreslíme ho :D Ráno sme sa zobudili a kamoša nikde neskor som sa dozvedel ,že nadránom odišiel domov.Samozrejme bol dobre naj*baný a tak zobudil celý byt ako to pokračovalo neviem ale rodičia asi nemali radosť :D :D
auroraborealis12 pred 13 rokmi a 2 m
preboha by som sa bála že dostanem dáku otravu krvi, ho celého pokreslili kokosy