Autentické zábery z bojových akcií natočené kamerou pripevnenou na helmu.

Explózia amerického sprievodného vozidlaAutor: hrobokop25 592 videní

Vojna v IrakuAutor: volcan031 265 videní

Cobra compilationAutor: volcan05 654 videní

Vojna v Iraku (1991)Autor: stevosvk2 013 videní

Akcia v AfganistaneAutor: gabou10 947 videní

Marines in iraqAutor: hoot124 993 videní

Krádež bicykla zachytil kamerou na prilbeAutor: zajacit58 472 videní

Sabaton - Panzer Battalion (text)Autor: kotand5 510 videní

US army in iraqAutor: 001zbehy0016 366 videní

Vojna v IrakuAutor: dr1ft3r41 420 videní

Tik Tok a nepríjemná pravdaAutor: jano771 206 videní

Snajperi Islamského štátu v akciiAutor: schwarzejager11 424 videní

US vojaci a deti v IrakuAutor: usarmycptamerica38 417 videní
tomaskopp pred 15 rokmi a 10 m
Dobre video.
fallar57 pred 16 rokmi a 9 m
nic tam nevidno .. blbo spracovane
usaarmy pred 16 rokmi a 11 m
ta vona fakt nieco hrozne
badbond pred 17 rokmi
To su všetko narkomani a pošahanci....ako žoldáci z Vietnamu...hnus
kwb pred 17 rokmi
Tak tomu mueselo v noci riadne je.bat v bedni kokoz :D
rogue pred 17 rokmi
keby to tak neni desne nastrihane
pistik pred 17 rokmi
skoro ako Call of duty4:)
alouboy pred 17 rokmi
CELÝ SVET JE NECHUTNE SKAZENY
black1011 pred 17 rokmi
ako scenky z Black hawk down....:) len by ma inac strasne zaujimalo co by nastalo keby odtial uplne odisli americania, uplne. neviem ci by sa tam vsetci navzajom nepozabijali. nechapem tych amikov, by som kaslal do nich. druha vec by bola tie ich teroristicke utoky a la 11 september. treba zasa ale vziat to ze arabi budu vzdy taki aki su, budu zabijat v mene alaha, nie vsetci ale vzdy sa najdu vymyte mozky, ktore sa radi odpalia niekde napriklad v dave. americania sa vsade seru to hej, ale ti talibanci a spol tiez sa mi akosi nepaci ze zabijaju len kvoli nabozenstvu.
kamco pred 17 rokmi
By ma naozaj zaujímalo, akí hodnotní ľudia vyrastú z tých amerických chlapcov, ktorí tam bojujú a berú toto zabíjanie ako dobrodružstvo...
fibinko pred 17 rokmi
mne sa najviac paci ako tu kazdy po sebe nadava...americania su svine a to vieme vsetci...no podla mna nie su to len americania ktori su zli.Jedine preco sa taketo oj....vanie ludi nedeje na celom svete je, ze nie vsade to prejde.Dvojicky si zhodili sami a je to dokazane.Nie je to len o nete su o tom dokumenty, vedecke vypocty...
cheaterhh pred 17 rokmi
TAKTO SA mi to zda super.. ze to musi byt riadne energicke..a mam chut ijst tam a tak..ale viem ze by som sa posral.. a myslim si ze nieje vojaka ktory by nemal strach ...ktori by sa nedosieral s kazdeho dna tam... neverim tomu ze tam je aspon jeden co sa v tom vyziva ako rambo... CHCEL BY SOM BYT VOJAK ,ale len s pohladu toho odskusat ten adrenalin,ale nie s pohladu vazenia si zivota ... vojna je k nicomu...je pekna ked sedim doma a nikomu s mojej rodiny sa nic nestane a dokonca sa ani netyka..ale keby je to uz naozaj nutne.. vtedy by som isiel a branil ...ale inac nie .. tu ide vecsinou o tie velke prachy..a mne ide vecsinou o to aby som moj zivot nepremrhal v strachu..ale v stasti... bojovat treba ak je to nutne.-.a nie ak mi to niekto prikaze a on si v pohodli prdi do fotelky ... a komanduje ma ...
ovca pred 17 rokmi
keby to nebolo tak chaoticky zostrihané, tak by to bolo aj dobré.
to čo tam robia je nič moc, bežne to majú natrenované.
slabé chaotické video
delamio pred 17 rokmi
Nezávidím tým vojakom...
vinco19 pred 17 rokmi
v tom jednom zabere ako okolo neho gulky lietali fuuu stastie ine :)
raster pred 17 rokmi
1:41 ten vojak urcite padol na hubu ale to tam uz neukazu
tigrica pred 17 rokmi
hned mam chut si zastrielat :D
para24 pred 17 rokmi
Nechapem preco to prepinali. Nic z toho nevidiet.
pyskota pred 17 rokmi
kratke
tn056cd pred 17 rokmi
Battlefield 2