vojna v Iraku a jej následky..o tom ako si tam žijú vojaci, ktorí bojujú za mier si nevieme ani predstaviť

Vojna v IrakuAutor: volcan031 264 videní

Vojaci v IrakuAutor: hoot1223 651 videní

Anglická brutalita v IrakuAutor: zdenkoha51 397 videní

Odvážni vojaci USA v IrakuAutor: zdenkoha60 079 videní

Využitie praku v IrakuAutor: drfledermaus29 998 videní

Smrteľná explóziaAutor: leviathan56 184 videní

US vojaci a deti v IrakuAutor: usarmycptamerica38 415 videní

Tanečná párty v IrakuAutor: tigrica6 288 videní

Bombový útok na konvoj v IrakuAutor: hrobokop50 816 videní

Inšpekcia záchodu v IrakuAutor: prcmucha42 401 videní

Autoškola v IrakuAutor: suky58 086 videní

Rýchlo a výbušne (Irak)Autor: gaddafi5 960 videní

Američania v IrakuAutor: miso00737 530 videní
rusiiiiii123 pred 11 rokmi a 4 m
s amikov je mi na grc
kovu11 pred 11 rokmi a 7 m
Za mier vojnou. Logika :/
tajpan47 pred 11 rokmi a 10 m
to že odstranili saddama husajna urobili dobre ludia trpeli ked tam vladol ale teraz američania v afganistane už nerobia dobre veci potom čo zabili aj bin ladina už nerobia dobre veci tam.
kraken600 pred 12 rokmi a 3 m
Ropa,ropa,ropa to je vsetko o co im ide.Ze mier ha.Vymysleli si atomove zbrane,pozabijali nevinych a teraz od nich ceceju ropu. :(
purfect pred 12 rokmi a 5 m
Allah Akbar :)
deadhunter128 pred 13 rokmi a 5 m
Amíci posraný nerobili v Afgáne v Iraku ani v Pakistáne nič iné ako to ze sa hrali na hrdinov a pritom zabíjali aj uplne neškodných civilistov ked chceli obsadit dom aby boli hrdý a nikto im nato nič nepovie ze vyvrazdia niekolko sto tisic ludí len preto ze chcu obsadit tie staty pretoze su tam obrovské naleziska ropy a amíci to chcu vsetko vlastnit aby boli este lovatejsi a aby zaberali este vecsiu čast ako zaberaju a chcu sa rovnať rusom
sebko113456 pred 13 rokmi a 7 m
Bojovať za mier... ak chceme mier tak nebojujme...
filipsss pred 13 rokmi a 10 m
na rade je iran, v iraku uz asi dosla ropa
tajpan47 pred 13 rokmi a 12 m
už tam nieje vojna už stiahli všetky vojska z tam tadial
lukasino33 pred 14 rokmi
1:30 nechcem mat konspiracie ale to co
nike315 pred 14 rokmi
bojovat za mier je ako trtkat za panenstvo
serdzo pred 14 rokmi a 2 m
amici su vyšlachteni cigani
mirko88 pred 14 rokmi a 9 m
všetci nadávate na Američanov... je to síce pravda že to robia len kvôli rope... ale lepšie je že zabíjajú tam Moslimákov a synov uja aláha ako by sme sa mali s nimi srať v Európe ...
perpil pred 14 rokmi a 10 m
odkaz
perpil pred 14 rokmi a 10 m
mam 100 chuti podpalit ich vlajku :-D
skala96 pred 14 rokmi a 11 m
inak akoze amerika posiela vojakou proti sebe lebo americania dodavaju iraku zbrane :D
lemurko pred 15 rokmi a 1 m
ze bojuju za mier :D:D:D len ropu chcu
adinko pred 15 rokmi a 2 m
je toto svinstvo naozaj nutne mislim vojnu
marihuana567 pred 15 rokmi a 3 m
neviem interpreta ale viem ze sa vola "Show must go on" asi tak :)
popo505 pred 15 rokmi a 3 m
piesen ?