čo sa mu tak nepáči???,je to tým, že nevie výjsť na balkón??? no len si štekaj, sem sa aj tak nedostaneš.

Matthiasko a fénovanieAutor: melinda3 820 videní

Šteňa vo vodeAutor: anneettee23 208 videní

MajloAutor: navygirl21 682 videní

Učíme sa plávaťAutor: echolokator26 777 videní

Mudry havo...Autor: 09shawshank16 978 videní

Pes spidermanAutor: rowdies17 852 videní

Spinkajúce šteňaAutor: anneettee22 724 videní

Malý spachtošAutor: makakstromovy96 325 videní

Milý psíkAutor: tigrica90 776 videní

Psík a jeho hobbyAutor: norman3167 707 videní

Pes bylinožravecAutor: kisha8 183 videní

Môj psíkAutor: gitulka13 086 videní

Milé hranie psíkovAutor: keja5 490 videní
saya pred 14 rokmi a 9 m
na tale male plemeno dost vyrazny hlas...