Matthias sa rád fénuje, ten teplý vzduch je fakt lahoda.. to si musí pritom hovoriť...jaj tie,uši...

Matthiasko a štekanieAutor: melinda4 742 videní

Šteňa vo vodeAutor: anneettee23 208 videní

MajloAutor: navygirl21 682 videní

Učíme sa plávaťAutor: echolokator26 777 videní

Mudry havo...Autor: 09shawshank16 978 videní

Pes spidermanAutor: rowdies17 852 videní

Spinkajúce šteňaAutor: anneettee22 724 videní

Malý spachtošAutor: makakstromovy96 325 videní

Milý psíkAutor: tigrica90 775 videní

Psík a jeho hobbyAutor: norman3167 707 videní

Pes bylinožravecAutor: kisha8 183 videní

Môj psíkAutor: gitulka13 086 videní

Milé hranie psíkovAutor: keja5 490 videní
sexidzinaa pred 14 rokmi a 11 m
Naš pes len vysavač počuje,čo počuje,len vidi totu palicu a ž je jak besny :D Ta kde by sa on dal fenovať :D