trochu šantenia, ale 105-ka nevládze :) alebo slabý šofér?:)

Škoda 105 bývaláAutor: pribor9 957 videní

Škoda na štrku 2Autor: viga5 140 videní

Škoda 105/135 menšie úpravyAutor: 504ein215 906 videní

škoda BUGGY part 1Autor: kulx7 809 videní

Skoda na strkuAutor: liluka235 866 videní

Americká reklama Škoda 105Autor: pato336 495 videní

Škoda 105 bývalá...Autor: pribor6 800 videní

Škoda 105 crashtest 2005Autor: samuel230015 009 videní

Škoda 105 zošrotovanáAutor: binomedia8 942 videní

Báječné stroje Škoda - dokument 1985Autor: corcor5 882 videní

Posilňovač riadenia Škoda 105Autor: dekel2056 444 videní

Škoda Autor: harcsarb5 924 videní

ŠkodaAutor: harcsarb6 614 videní
killer223 pred 14 rokmi a 4 m
hodiny sa ťažko robia na škodovke lebo má otvorený diferenciial ...
andrej120 pred 15 rokmi a 5 m
tá spojka už musí byť riadne zdratá :D a tento zvuk motora rád počujem :D
bebe pred 16 rokmi a 12 m
Konečné pravá ŠKODOVKA
plaz89 pred 17 rokmi
jojooooooooooj chlapik to co ty vystrajas motor tocis stale od 3900 do 5000 len tak dalej za chvilu mozes kruzkovat na novo ked to chces robit tak s citom to neni formula skodovka ti to tak dlho nevydrzi daj si poradit pri takych otackach mas uz velmi slabe mazanie a trpi tym dost aj kluka bo je len na tri krat ulozena ach jaj ty vyrobcovia v tej dobe nemysleli na nic sku si zohnat kluku s ulozenim na 5krat a prerob si olej.cerpadlo a mozes blbnut cely den
duval pred 17 rokmi a 1 m
skor slaby sofer
hysko pred 17 rokmi a 1 m
skor slaby sofer