Chicago, USA: Tri osoby sa vlámali do obchodu so suvenírmi a tabakovými výrobkami. Kladivami robili tri výherné automaty, z dvoch automatov zobrali zásobníky s hotovosťou.
Polícia hľadá troch zlodejov, ktorí sa vlámali do podniku Snacks N Smoke. Majiteľ uviedol, že za posledných 11 mesiacov bol obchod už štyrikrát vykradnutý a zvažuje jeho zatvorenie. Žiadny z podozrivých nie je doposiaľ zadržaný, vyšetrovanie pokračuje a vedú ho detektívi z oblasti Grand Central.

Hrací automat Joker JesterAutor: hvto303 698 videní

Automaty s hračkami už boli nuda! (Taiwan)Autor: risebe42 088 videní

Zlodeji sa zamerali na blondínu (Rusko)Autor: yannik50 985 videní

V parížskom parku sa pobili „domáci”Autor: kalatrava7 037 videní

Lúpež ako vystrihnutá z akčného filmuAutor: jasa23 917 videní

Zlodeji sa zamerali na prepravcu peňazí (JAR)Autor: paruman4 217 videní

Ako sa to robí - Výherné automatyAutor: axeon29 051 videní

Zlodeji idiotiAutor: benyxxxx18 843 videní

Ty do mňa kovom, ja do teba bambusomAutor: mymo5 103 videní

Pod papučouAutor: tigrica20 143 videní

Zlodeji idiotiAutor: jolaus66 557 videní

Zlodeji 3Autor: 00kubista0016 403 videní

Profesionálna práca lupičov vo Volgograde -Autor: palec361136 555 videní
clifford pred 14 min
To si teda pomohli. Za pár stoviek dostanú pár rokov...
mudrlant987 pred 2 hod
Jedna z krádeží, ktorá mi vôbec neprekáža a kľudne by ich mohlo byť viac. Aspoň by bolo menej automatov.
debiltron pred 2 hod
Keď vidím, ako poniektorí používajú tie kladivá, nedivím sa, že kradnú. V živote neurobili a kúsok poctivej práce.
scaramanga pred 2 hod
Ten prvý je profesionál 😅
pedrovie pred 2 hod
dosť potichu na to išli