Zlodeji sa po vlámaní zamerali na výherná automaty, mlátili do nich kladivami

zobraziť viac ↓
leaknute 683 videní

Chicago, USA: Tri osoby sa vlámali do obchodu so suvenírmi a tabakovými výrobkami. Kladivami robili tri výherné automaty, z dvoch automatov zobrali zásobníky s hotovosťou.

Polícia hľadá troch zlodejov, ktorí sa vlámali do podniku Snacks N Smoke. Majiteľ uviedol, že za posledných 11 mesiacov bol obchod už štyrikrát vykradnutý a zvažuje jeho zatvorenie. Žiadny z podozrivých nie je doposiaľ zadržaný, vyšetrovanie pokračuje a vedú ho detektívi z oblasti Grand Central.

  • Kvalita: HD NQ LQ
  • Zverejnené: 23.6.2026 22:00
  • Krajina: Spojené štáty, USA 🇺🇸
  • Páči sa: 0% (1 hlasov)
  • Obľúbené: 0
  • Komentárov: 5
  • Dľžka: 1:40
  • Kategória: šokujúce
  • Tagy: prepadnutie, lúpež, lúpežné prepadnutie, obchod, kladivami, výherné automaty, herné automaty, obchodu, zlodeji, kladivo, chicago, kaviareň, krádež, bezpečnostné kamery, policajné vyšetrovanie, vandalizmus, spojené štáty, usa
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (5)
zobraziť viac ↓
  • clifford pred 14 min
    To si teda pomohli. Za pár stoviek dostanú pár rokov...

  • mudrlant987 pred 2 hod
    Jedna z krádeží, ktorá mi vôbec neprekáža a kľudne by ich mohlo byť viac. Aspoň by bolo menej automatov.

  • debiltron pred 2 hod
    Keď vidím, ako poniektorí používajú tie kladivá, nedivím sa, že kradnú. V živote neurobili a kúsok poctivej práce.

  • scaramanga pred 2 hod
    Ten prvý je profesionál 😅

  • pedrovie pred 2 hod
    dosť potichu na to išli