Skupinka čiernych „občanov” sa v parížskom parku pustila do bitky. Mlátili sa hlava-nehlava, dokonca aj palicami.

Paríž je krásnaAutor: ardzun634 videní

Noc v parížskom metreAutor: medialko29 743 videní

Metro Moskva vs. metro ParížAutor: islamjezlo7 851 videní

Nekonečná romantika v meste ParížAutor: runda2891 353 videní

Výbuch bomby pri futbalovom zápase voAutor: qx4 771 videní

GOJIRA - OH Paríž 2024Autor: ekevio414 videní

Japonská turistka nespoznáva ParížAutor: redneck7776 621 videní

Paříž 2025: Mesto, ktoré stratilo svoju dušuAutor: ardzun623 videní

Moderná demokracia vo FrancúzskuAutor: runda2891 465 videní

Dobré ráno Uganda, pardon Paríž..Autor: bukmajster22 885 videní

Novodobé umenie v ParížiAutor: runda2891 113 videní

Paríž zastavil prevádzku 149 elektrickýchAutor: sviatoslavsenior67 496 videní

S automatom sa vôbec nesralAutor: bbkraj1 252 videní
mankut100 pred 9 mesiacmi a 4 t
kurnik aj tam je také sucho len sa tak práši
sopliak pred 10 mesiacmi
opat cierny....
roman236 pred 10 mesiacmi
podľa mňa by sa mohli od našich osadníkov ešte čosi priučiť
spider003 pred 10 mesiacmi
jeej opičky :) milé
zorrrro pred 10 mesiacmi
zahreje pri srdiecku
st3oj pred 10 mesiacmi
Bol som tam v 2004 videl som Eifelovku a pár černochov. Aj stačilo.
piroha pred 10 mesiacmi
Francúzi chceli pracovnú silu a multikuti a teraz sú v prdeli. V 1997 som bol v Paríži a afričania tam boli ako predajcovia suvenírov a bol tam pokoj. Normálne európske mesto. 2005 tam bolo v uliciach oveľa viac afričanov ale stále bol kľud. 2012 som tam zažil nepokoje a vypaľovanie obchodov áut a policajné blokády, 2015 to isté 2020 tam už mali NO GO zóny kde ma polícia nepustila a do dnes je to tam.
seatatecatsi pred 10 mesiacmi
Díky,nikdy neplánujem navštívit toto mesto
wahiro pred 10 mesiacmi
snáď im nebudeme vyčítať že sa chovajú podľa svojho prirodzeného inštinktu
ujovecernicek pred 10 mesiacmi
tu sa šklbú čierny araby, na východe biely ,,slovania" Ako vždy, biely sú ďaleko efektívnejší.
tibetan pred 10 mesiacmi
šup s videom do kategórie prírodopisné 😂
omegane pred 10 mesiacmi
asi dostali banány a někdo předběhl ve frontě
killerbook pred 10 mesiacmi
Tak schválně na kterou opici v tom parku jste si vsadili?
zlesa pred 10 mesiacmi
popcorn a z usmevom by som ich z balkona este hecoval :D
tommygun pred 10 mesiacmi
Niečo podobné som zažil v Turíne .. Západ sa pomaly mení na zoologickú záhradu