Počas trojdňovej plavby po Bahamách na lodi Carnival Conquest sa všetci dobre bavili, panovala dobrá nálada a ľudia si užívali skvelú atmosféru. Keď sa však vrátili na pevninu, rovno si to rozdali ešte pred vstupom ich milovanej Ameriky.
Po tom, čo loď Carnival Conquest zakotvila v prístave Miami, vypukla bitka na colnej stanici. Podľa tlačovej správy šerifa okresu Miami-Dade nebol po tejto rozsiahlej potýčke, do ktorej bolo zapojené aj dieťa, nikto zatknutý.

Polonahá žena sa pobila so ženou tmavej pletiAutor: luda33 069 videní

Sheila si opäť zavarila Pobila sa v bare aAutor: loking3 838 videní

Miami v rýchlostiAutor: vabene5 769 videní

Miami 2009Autor: matus443 846 videní

Žena sa mi pobila vo virtuálnej realiteAutor: dynamitero45 770 videní

Mango bar - Miami Beach FloridaAutor: diver4 847 videní

CSI Miami TeamAutor: andrej218786 226 videní

Desať najrýchlejších bojových vojenskýchAutor: henryklahola2 167 videní

Montana Colors Miami BaselAutor: setik016 521 videní

Keď sa pobijú Afroameričanky (Miami Beach)Autor: buchnad28 185 videní

Sranda na Miami Dolphins CheerleadersAutor: mauricio3 213 videní

V Miami útočil na ľudí zombieAutor: tommygun108 099 videní

Majitelia diskotéky chceli spestriť programAutor: arectorpili2 882 videní
hekyboy pred 13 min
Skurvení negri, všetkých by som poslal na jeden ostrov a napálil tam atomovku. Morgen Freemen a Samuel L. Jackson by mohli ostať.
marklar666 pred 41 min
vecny problem ameriky - negri. Sorry za chyby
marek002 pred 54 min
Mali im dať banány
3ds pred 1 hod
už pred samotným spustením videa som tušil že to budú opäť 🐒🐒🐒🐒🐒
gurgen pred 1 hod
hu hu hu
ujovecernicek pred 1 hod
podľa opustených šľapiek, som čakal hordy mŕtvich.
villevallo pred 1 hod
Majú to v náture, netreba im to mať za zlé