Ak sa budete niekedy pohybovať po ulici Ocean Drive na Miami Beach, určite sa večer zastavte v bare zvanom Mango. Vstupné je tam 10 - 20 USD a zabavia vás tam takéto tanečnice. Okrem tohto pódia sú tam 2 tanečné parkety. Fľaškové pivo Corona tam stojí 10 USD.

Miami Beach počas jarných prázdnin žije,Autor: kobrick9 433 videní

Miami Beach počas jarných prázdnin žije,Autor: kobrick5 935 videní

Pelikány na Miami BeachAutor: diver2 854 videní

Prechádzka po Ocean Drive na Miami Beach počasAutor: kobrick10 572 videní

Miami Beach počas jarných prázdnin žije,Autor: kobrick4 802 videní

Mango na mexický spôsobAutor: kaligula42 358 videní

Custom Bar - moskovský klub iba pre pánovAutor: weeternik142 819 videní

Pláž Miami Beach 25.1.2020Autor: monsio5 687 videní

Keď sa pobijú Afroameričanky (Miami Beach)Autor: buchnad28 188 videní

Chutné mango namiesto zmrzlinyAutor: kalimero29 576 videní

Pád budovy si vyžiadal životy 4 ľudí, 159 jeAutor: tristan319 514 videní

Klub Carpe Diem Beach (Stipanska, Marinkovac)Autor: diver2 905 videní

Ako na mangoAutor: markovort3x4 888 videní
michalmacqou pred 1 rokom a 9 m
....aj tanečníce v GTA VICE CITY mali lepšie pohyby...
hurdygurdymorty pred 7 rokmi
Neviem ake slova mam pouzit na vyjadrenie mojho pocitu a vyrazu na tvari. Zmateny? Znepokojeny? Jemne znechuteny? Prekvapeny? Rozruseny? Naruseny... hmm... to skor ony... Neviem. Vyvolalo to video vo mne vela veci a ziadna z nich nebola pozitivna. Cele to vyzera ZLE.
ronik91 pred 7 rokmi
isto sú to tanečníce ?? :D