Malí chlapci sa hrali na šikmej streche výškovej budovy, no po rodičoch ani stopy. Asi by boli veľmi prekvapení, keby sa stalo nejaké nešťastie.

Čo robia čínske deti bez dozoru?Autor: stonebull20 861 videní

Bol si zafajčiť na streche (New York)Autor: lokes17 668 videní

Vo výťahu sa vozim len na strecheAutor: tozobor12 988 videní

Na streche budovy sa už kúpať nebudúAutor: buchnad22 554 videní

A ako sa hrajú deti v Pakistane?Autor: atari14 633 videní

Demolácia výškovej budovy nešla podľa plánuAutor: dekel47 625 videní

Keď sa deti hrajú s "vláčikom"Autor: noone6 022 videní

Americká protiradarová strela AGM-88 HARM dnesAutor: jano771 416 videní

Laserom vyrezávaný model výškovej budovyAutor: methodman23 780 videní

Chcela sa zabiť!Autor: romales24 664 videní

Odstrel 108 metrov vysokej budovy v centreAutor: fratlik29 526 videní

Tak to bola riadna šleha! (Ukrajina)Autor: naceste104 431 videní

Aha havko leží na streche!Autor: kobrick14 178 videní
axeffekt pred 2 týždňami a 6 d
akoze my sme porobili tiez kadeco ale... ale zas aspon neboli kamery :D
wahiro pred 2 týždňami a 6 d
takže pokiaľ u vás nie je taká skúsenosť, že sa niekto zabil, tak to je v pohode lebo aj vy ste stvárali nebezpečné veci....v takej logike čítam komentáre..wow
gramatocleric pred 3 týždňami
Ja neviem, my sme v detstve po škole zmizli a vrátili sme sa domov až večer o osmej, deviatej domov. Mobily neboli, nikto nevedel kde sme. A hrali sme sa v lesoch, kameňolomoch, v riekách, potokoch, okolo železnicnej trate, po stromoch, v opustených budovách. Neviem ako sme mohli prežiť. A nepamätám si nikdy, že by sa niekomu niečo stalo mimo bežných zranení.
imotheph pred 3 týždňami
aspon nesedia za pocitacom :D