V pondelok 22. apríla 2019, v okrese Binondo v Manile na Filipínach otriaslo budovou zemetrasenie. Na streche budovy sa nachádzal strešný bazén, z ktorého vplyvom zemetrasenia voda vytiekla a valila sa dole budovou. Podľa Filipínskeho inštitútu Volcanology and Seismology Institute sa epicentrum zemetrasenia s veľkosťou 6,3 nachádzalo v Castillejos, asi 100 km severozápadne od Manily.

Zemetrasenie na FilipínachAutor: katka32 590 videní

Lampy na filipínskom moste roztancovaloAutor: esterina15 083 videní

Otrasy boli tak silné, že žena padla, keďAutor: bombarderis4 631 videní

Filipínsky ostrov Mindanao zasiahlo zemetrasenieAutor: svetom12 586 videní

Zemetrasenie v Maroku rozpolilo mohutný vrch vAutor: zurich14 530 videní

Je síce silné zemetrasenie, no ja si mojeAutor: loktibrada4 472 videní

Bol si zafajčiť na streche (New York)Autor: lokes17 668 videní

Si leňošíš v bazéne výškovej budovy vAutor: godzilla10 978 videní

Koho deti sa to hrajú na tej šikmej streche tejAutor: loktibrada6 149 videní

Som nevedela, že ten bazén má protiprúd!Autor: vpiatoksapije13 658 videní

TsunamiAutor: flexio19 571 videní

Výškové budovy počas zemetraseniaAutor: kalimero236 423 videní

Haiti ZemetrasenieAutor: noobicek16 442 videní
tarzanzroduopic pred 7 rokmi a 2 m
Veď len oblievačka na veľkú noc... :)
floki355 pred 7 rokmi a 2 m
alebo tam bol mechanik zabijak niekoho zabit :D
aktyx7 pred 7 rokmi a 2 m
no sak, velka noc jak sa patri
caporegime pred 7 rokmi a 2 m
nebude to skor silnym vetrom? lebo okrem tej vody sa tam zda sa nic nedeje
oooooo pred 7 rokmi a 2 m
Veď to je len špeciálny hasiaci systém :D
richmonddd pred 7 rokmi a 2 m
Ale surfovať by mohli.
veny232 pred 7 rokmi a 2 m
Uplně tam vidím toho miliardáře,jak bojuje s tím vlnobitím . :D
quixik1 pred 7 rokmi a 2 m
tak to mozu byt radi ze len voda vytiekla.. na 6,3 slusna statika
danpaul pred 7 rokmi a 2 m
Ako vies, ze sa tam uz kupat nebudu?
mentos15 pred 7 rokmi a 2 m
keby sa tam niekto vtedy kupal tak ho to splachne ako topanku
fokken pred 7 rokmi a 2 m
to je z natáčeni mechanika zabijáka :D
kaligula pred 7 rokmi a 2 m
ti dole museli dostať slušnú sprchu 😁
vocas pred 7 rokmi a 2 m
nieze by sa isli schladit ale oni utekaju hladat pokemonov
presne pred 7 rokmi a 2 m
https://gph.is/2cU3QYT