Mladík popíjal a sám seba tetoval. Teda vždy keď vypil pivo, aj si ho vytetoval. Naozaj originálny nápad ...

6 pív za 10 sekúndAutor: overclocker25 640 videní

6 pív za 2 minútyAutor: marlborka2032 527 videní

Otvárač pívAutor: nightlander40 141 videní

Animovaný film "Pil si?"Autor: melosh41 661 videní

Kúpili dom po neskutočnom bordelárovi (pilAutor: zajacit31 058 videní

TetováníAutor: eennee235 videní

5 naj pívAutor: tigrica25 694 videní

A vy jste požil alkohol?Autor: dynamix42350 105 videní

Číňanka, ktorá pije ako dúha!Autor: brekeke48 085 videní

Pil si nepil si debil siAutor: sano11116 290 videní

Vypil 28 nealkoholických pívAutor: noone26 902 videní

Pil si? No pil si?Autor: mrmarco240 084 videní

Pivo sýtené héliom (titulky)Autor: tupack5 208 videní
ujovecernicek pred 1 mesiacom
u nás v krčme by mohol štamgastom odnášať prázdne poháre, k plným by ho pustili až po skúšobnej dobe, a po skúškach zo slovenčiny. Aké i sa píše očy?
villevallo pred 1 mesiacom a 1 t
Jedna tá fľaška tej Corony má posratých 0,355 litra tak nech nemachruje
jirkavs pred 1 mesiacom a 1 t
Corona je kukuřičné pivo nevalné úrovně, u nás hodně přeceňované a hlavně drahé, i když chutná jako moč.
zurivec33 pred 1 mesiacom a 1 t
by som ho chcel vidieť ako vyzerá keby mal 0,5L klasické slovenske pivo
vlma pred 1 mesiacom a 1 t
Polka povylievaná pri otváraní kkt gramblavý :)
chlorovodik pred 1 mesiacom a 1 t
8 vytetoval TMAVE pivo 😀
skovri pred 1 mesiacom a 1 t
Idiot, ešte si mal vtáka vytetovať na čelo Desať pív a je našrot.
polaris pred 1 mesiacom a 1 t
https://www.mojevideo.sk/video/4ba8/green_day_american_idiot.html
licmajster pred 1 mesiacom a 1 t
že 10 piv a tretinkove corony :) to je na taku lepsiu obednajsiu pauzu
klampotik pred 1 mesiacom a 1 t
Taký hlúpučký je, že ani do 10 nevie počítať a má tam 2x číslo 6.
zver0 pred 1 mesiacom a 1 t
Tá kérka pod tým tiež stojí za to :D
hag pred 1 mesiacom a 1 t
Neviem si v ziadnom paralelnom vesmire predstavit, ze by toto napadlo zenu.