Už si len štrngnúť.

Najdrahší otvárač piva na sveteAutor: moriak27 661 videní

Papierový otvárač na pivoAutor: dudi2232 116 videní

Urob si sám - otvárač na pivo!Autor: silence23236 197 videní

Otvárače na pivoAutor: mertinjeso54 879 videní

Otvorenie piva na 77. spôsobovAutor: enigma72 830 videní

Prispatý Manolo dostal nápad, ako otvoriť pivoAutor: nadrbelka15 721 videní

Blbec a vrchnák od pivaAutor: lubocko43 520 videní

Pivný otváračAutor: pivnykelt14 213 videní

Ako otvoriť pivoAutor: marchello23320 327 videní

Stavím sa, že pivo nohami neotvoríš!Autor: vincentvega21 813 videní

Otvarák pivaAutor: marek95646 271 videní

Prso ako otváračAutor: jolaus69 946 videní

Nemeckí pivní inžinieriAutor: tristan320 961 videní
clovek113 pred 7 rokmi a 4 m
a čo teraz? bude sa zlepšovať?
kolman pred 14 rokmi
a teraz povie Kto to vypije? :D
shaytan pred 14 rokmi a 1 m
a druhý aby to stíhal pit šak on to otevíral tak rychlo ze ani ta mašina v tě fabrice to nestíhá zavírat
scr0ol pred 14 rokmi a 1 m
to jak rotačnik tie vrchnáky ... :)
akilo pred 14 rokmi a 5 m
nemaju uctu k najrkajsiemu pocitu a to je ako pocujes to cf pri otvarani piva mmmmm balada:)
extremeboy619 pred 14 rokmi a 6 m
moj ujo bi tote piva vipil za 3 min
dariusko12 pred 14 rokmi a 9 m
sak asi to pivo je zle:|
crazyiigii pred 14 rokmi a 9 m
ale oni 3 to vsetko nevypiju skoda pifka :(
dhool pred 14 rokmi a 9 m
takeho potrebujeme do party :D
666jag666 pred 14 rokmi a 9 m
škoda že tam nieje tak klasický zvuk ked sa pifko otvorí :))
brcinko pred 14 rokmi a 12 m
trochu mu to išlo od ruky
hromekdodo pred 15 rokmi
škoda pivečka
peto44881 pred 15 rokmi
tolka skoda :-(
trainhard pred 15 rokmi a 1 m
milujem ten zvuk ked si otvorim *pivko
misosfp31329 pred 15 rokmi a 1 m
milujem ten zvuk ked sa otvara pivo :D
jozef146 pred 15 rokmi a 1 m
velmi pekny zvuk :)
dzano pred 15 rokmi a 3 m
ta keby som mal taky otvarak
closer pred 15 rokmi a 4 m
Miestami to znie ako padanie nábojníc na zem
nicolasgalas pred 15 rokmi a 7 m
nO tak teraz nech ich vypije :))
biafra82 pred 15 rokmi a 7 m
u nas v krcme by aj tak nestihal....