A znova je tu ten posratý pondelok!

zobraziť viac ↓
bombarderis 7 417 videní

Šťastie v nešťastí v tento pondelok mali obaja vodiči. Obaja mali nehodu a našťastie všetko dobre dopadlo.

  • Kvalita: NQ LQ
  • Zverejnené: 27.4.2026 14:54
  • Páči sa: 94% (16 hlasov)
  • Obľúbené: 7
  • Komentárov: 10
  • Dľžka: 0:10
  • Kategória: ľudia
  • Tagy: fail, nehoda, pondelok, mali šťastie, havária
Odoberajte nás aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ.
Komentáre (10)
zobraziť viac ↓
  • condor pred 1 mesiacom a 4 t
    0:05 se to skládá nějak uměle

  • 1pigi1 pred 1 mesiacom a 4 t
    Bezkontaktná nehoda

  • ordek pred 2 mesiacmi
    Nehoda nebola uskutočnená...

  • pedrovie pred 2 mesiacmi
    čínsky transformer, len sa nedokázal celkom poskladať

  • dragonborn pred 2 mesiacmi
    videam z ciny neverim ani jeden pixel

  • chlorovodik pred 2 mesiacmi
    Kokos, a ja som si myslel ze podobne situacie sa deju iba v TomAndJerry alebo Oggy😀

  • ujovecernicek pred 2 mesiacmi
    pekne to premostil

  • batman159 pred 2 mesiacmi
    radšej toto ako zaplatiť životom

  • slovodobitky pred 2 mesiacmi
    a to môža?

  • slivec pred 2 mesiacmi
    Môžu toto?