Šťastie v nešťastí v tento pondelok mali obaja vodiči. Obaja mali nehodu a našťastie všetko dobre dopadlo.

A znova ten prekliaty pondelok (skoro skončil vAutor: buchnad8 549 videní

Dvakrát sa znova narodil (Rusko)Autor: moriak21 146 videní

Mali ste ťažký pondelok?Autor: luda6 308 videní

A zase ten pondelokAutor: tadyjebobr13 614 videní

A pondelok opäť začal tradičneAutor: yannik8 051 videní

V ten deň sa znova narodilAutor: demonoid20 623 videní

Niektoré dni bývajú také...Autor: mymo8 858 videní

Rally nehodaAutor: jolaus92 408 videní

Deti šťasteny (krátka kompilácia)Autor: therock6 490 videní

A opäť ten poondiaty pondelok v práci!Autor: buchnad12 541 videní

Mal štastie .Autor: lucasinoo4 006 videní

Cyklisti mali veľké šťastieAutor: kalatrava3 142 videní

Mali veľké šťastie v nešťastí (Rusko)Autor: brekeke23 049 videní
condor pred 1 mesiacom a 4 t
0:05 se to skládá nějak uměle
1pigi1 pred 1 mesiacom a 4 t
Bezkontaktná nehoda
ordek pred 2 mesiacmi
Nehoda nebola uskutočnená...
pedrovie pred 2 mesiacmi
čínsky transformer, len sa nedokázal celkom poskladať
dragonborn pred 2 mesiacmi
videam z ciny neverim ani jeden pixel
chlorovodik pred 2 mesiacmi
Kokos, a ja som si myslel ze podobne situacie sa deju iba v TomAndJerry alebo Oggy😀
ujovecernicek pred 2 mesiacmi
pekne to premostil
batman159 pred 2 mesiacmi
radšej toto ako zaplatiť životom
slovodobitky pred 2 mesiacmi
a to môža?
slivec pred 2 mesiacmi
Môžu toto?