Keby boli tí hlupáci na poschodí použili ten nízkozdvižný vozík a presunuli by tú paletu mimo výťah, nič by sa nebolo stalo.

Dvakrát sa znova narodil (Rusko)Autor: moriak21 146 videní

Mladý muž sa v ten deň druhýkrát narodil,Autor: lajkit11 480 videní

Dnes je tvoj šťastný deň, rýchlo utekajAutor: zork16 625 videní

Jednoducho nemali svoj deňAutor: buchnad33 349 videní

Tuším máš dnes druhé narodeninyAutor: kalatrava7 770 videní

Bagrom takmer usmrtil svojho kolegu na mobilnýchAutor: esterina13 948 videní

Takmer sa stalo nešťastie na dráheAutor: jasa3 867 videní

Trojité nešťastieAutor: z0om17 204 videní

Samsára - Kolobeh rodenia sa a smrti v tomtoAutor: suryan33804 videní

Šťastie v nešťastí 2Autor: tigrica5 944 videní

Dynamo nemalo svoj deňAutor: suky25 432 videní

A znova ten prekliaty pondelok (skoro skončil vAutor: buchnad8 549 videní

Druhýkrát sa narodilAutor: misko219 272 videní
lokotyakoty pred 5 rokmi a 1 m
východňár v práci tade
snookk pred 5 rokmi a 1 m
jak to ten borec vedel ze neco pada celou dobu cumel do zeme :D
ritzo pred 5 rokmi a 1 m
o fous 👀👀
klobucnik pred 5 rokmi a 1 m
dúfam že toho okuliarnika vyhodili.. lebo taký blb nemôže pracovať s luďmi...
abcdefghyshp pred 5 rokmi a 1 m
nízkozdvižný vozík😂
borr159 pred 5 rokmi a 1 m
hudba, jebe?
clovekpraclovek pred 5 rokmi a 1 m
▶ Masked Wolf - Astronaut In The Ocean
bocian pred 5 rokmi a 1 m
Mohli si prečítať veľký nápis v azbuke - CENTR - hneď za paletou a ťažisko nákladu udržovať v centre
slivec pred 5 rokmi a 1 m
Fúúúúúhaaaaa GB - SVK: 1 - 2 🙏