Muž zaparkoval dodávku na zľadovatenej ploche, ktorá spôsobila, že sa začala šmýkať. Jeho malý syn sa snažil dodávku chytiť, no padol, ale dodávka sa zastavila. Keď utekal za ním otec, šmykol sa aj on a zostal ležať na zemi.

Parkur - nemali sme čo robiťAutor: laky8882 406 videní

Zakliesnený pod dodávkouAutor: benyxxxx13 991 videní

Nemali sme radšej vystupovať!Autor: buchnad5 136 videní

S kamarátom sme nemali čo robiť ! :DAutor: 0roland02 541 videní

Perfektné parkovanieAutor: kozarohata31 309 videní

Keď budeš utekať po ľade dostatočne rýchlo,Autor: uhorkac14 224 videní

Naučte sa parkovaťAutor: marlborka2034 311 videní

Srnky nemali svoj deň (Oregon)Autor: predstojnica26 050 videní

Stojí kvôli tebe celá premávka, nauč saAutor: tchoroid7 601 videní

CHLAP POSPREJOVAL AUTA kreténom co nevediaAutor: peter19973 236 videní

A že ženy nevedia parkovať!?Autor: kedzbe71 145 videní

Brutálna ťažká otázkaAutor: noone20 168 videní

A ty máš akých kamarátov?Autor: kalimero5 890 videní
opack pred 3 mesiacmi a 2 t
otec tam neostal lezat.proste skoncilo video
pedrovie pred 3 mesiacmi a 2 t
a chlapec odrazu nevie, či zachraňovať dodávku či otca
condor pred 3 mesiacmi a 2 t
Možná by to dal, nebýt toho plastového pytlíku 😉
ujovecernicek pred 3 mesiacmi a 2 t
popis celkom všeobecný, nič nehovoriaci, o čo tam pôjde.
psych0pat pred 3 mesiacmi a 2 t
Ako s tou hlavou svihol do zadu, tak pekne zaparkoval aj seba ...