Pod havarovaným autom zostal zakliesnený mladý muž. Kuriózne na tom však je, že tam stálo asi 30 ľudí a nik mu nepomohol, ale všetci si jeho nárek a prosby o pomoc natáčali na telefón! Len pár ľudí sa mu rozhodlo pomôcť. Keby tú dodávku všetci naraz zdvihli,tak by ho hneď vytiahli.

Tak trošku sa zasekol (Rusko)Autor: minnietut3 023 videní

Tancujúca dodávkaAutor: benyxxxx37 818 videní

Zakliesnení v horiacom aute (Rusko)Autor: conan8 376 videní

Tovar vám doveziem za každú cenu!Autor: tegernako39615 797 videní

Umýval si auto, zobral so sebou aj kefyAutor: arilus21 765 videní

Mozgový atlét s dodávkou v poschodovej garážiAutor: tristan322 849 videní

A čo ty dokážeš s tvojou dodávkou? (NovýAutor: pishishvor23 419 videní

Z domu odišiel s jednou dodávkou, vrátil sa sAutor: schokovokokoko3 311 videní

Ááá, bude v poriadku! (Rusko)Autor: melampyrum31 811 videní

Skater vs dodávkaAutor: almano12 776 videní

Čo so starou dodávkou?Autor: batuchan7229 499 videní

Čelná zrážka s dodávkouAutor: dekel36 771 videní

Nehoda á la "total - frontal" (Rusko)Autor: castaneasrativa36 891 videní
zdenkoha pred 16 rokmi a 1 m
No neni to zase take jednoduché ako to popisuje benyxxxx, že ju mohli dvihnúť všetci. Dodávka mohla byť plne naložená, a možno ani desiati by sa na jednu stranu nepomestili aby ju dvihli. Dúfam, že chalan prežil a že chodí. Čus.
mixx45 pred 16 rokmi a 1 m
aby si vedel je to bus.......a si vsimnite este aj motorka pod busom je....
sp0nk4 pred 16 rokmi a 1 m
tych 30 ludi nevedelo to auto nadvihnuť .??
ivettka6 pred 16 rokmi a 1 m
ludia si to radsej natocia kvoli senzacii akoby mali cloveku pomoct........chudak sa musi citit ako cirkusove zviera :o
appleseed pred 16 rokmi a 1 m
ja fakt neviem ale co je to za syndrom,ze ludia siahaju po telefonoch aby si nieco taketo natocili:(no napadlo by tu niekoho z vas si taketo nieco tocit,este k tomu meter od nestastnika..
rman pred 16 rokmi a 1 m
fakt chudak :( :( :(
yursen pred 16 rokmi a 1 m
Hm, v kazdom pripade by som sa tam nechcel ocitnut..
mejo pred 16 rokmi a 1 m
no podla kolesaa by som povedal ze sa jedna o autobus a nie dodavku
muska414 pred 16 rokmi a 1 m
llkl
marsal331 pred 16 rokmi a 1 m
Ty kokso ZIVY zdvyhak.
airia pred 16 rokmi a 1 m
ty kokso sak ma to boli zanho
olo pred 16 rokmi a 1 m
ze auto ved to jem autobus ty lol
kissboy pred 16 rokmi a 1 m
Pohoda v Košiciach som videl deda čo vystupoval z električky a spadol pod ňu...(neviem ako sa mu to podarilo:))
labe pred 16 rokmi a 1 m
To neni náhodou autobus??
dragon888 pred 16 rokmi a 1 m
Že tu ešte nikto nespomenul Chucka Norrisa ... :)
19winco91 pred 16 rokmi a 1 m
ktovie co ma porusene a keby zdvihli dodavku by sa mu to len zhorsit mohlo abo ktovie :)
tozobor pred 16 rokmi a 1 m
chlapec nemal problem s pohybom, preto suhlasim s popisom.
borsalino pred 16 rokmi a 1 m
chudak autobus...dufam ze sa mu nic nestalo
niesomhomos pred 16 rokmi a 1 m
radošinské naivné divadlo
chuck pred 16 rokmi a 1 m
este ze tam nebol sam ptm by ho nikto nemohol natocit .... asi nato su tam vsetci ludia ..