Náklad, ktorý vodič viezol na korbe vozidla, bol príliš ťažký a keď pridal do kopca, auto sa jednoducho prevážilo.

A pondelok opäť začal tradičneAutor: yannik8 050 videní

Ja, každé ráno v pondelokAutor: katka21 065 videní

A zase ten pondelokAutor: tadyjebobr13 614 videní

A znova je tu ten posratý pondelok!Autor: bombarderis7 416 videní

Mali ste ťažký pondelok?Autor: luda6 294 videní

A opäť ten pondelokAutor: turista4 718 videní

A to som mal celkom príjemnú nedeľu!Autor: deny8 581 videní

A opäť ten poondiaty pondelok v práci!Autor: buchnad12 541 videní

Schytal dopravný bodyček (Rusko)Autor: predstojnica3 612 videní

Zaseknutý pedál poriadne zamestnal pracovníkovAutor: marko5518 550 videní

Zajtra RÁNO (pondelok)Autor: mg11 788 videní

Vozidlo s nákladom nezvládlo zákrutu (Chicago)Autor: naceste2 773 videní

Ako chodím v pondelok do práceAutor: inhuman3 494 videní
ebe pred 3 mesiacmi a 1 t
Viagra 😅
tekoner1 pred 3 mesiacmi a 2 t
ohmajgaat 😆
mudrlant987 pred 3 mesiacmi a 2 t
málo halušiek zjedol na obed, tak ho prevážilo.
pedrovie pred 3 mesiacmi a 2 t
on sa len preklopil do štartovacej pozície
werti pred 3 mesiacmi a 2 t
nie je nič lepšie než poriadny ranný stoják :D
ujovecernicek pred 3 mesiacmi a 2 t
asi prezúval pneu
rat pred 3 mesiacmi a 2 t
Prečo tam počujem ting de ding de http://www.mojevideo.sk/video/7dbd/panjabi_mc_mundian_to_bach_ke_(2002).html
marek002 pred 3 mesiacmi a 2 t
Niektorí ľudia divné parkujú