Keby hrali šabľový tanec, bolo by to do slova a do písmena o tom istom.

Keď sa nikde neuchytí, bude aspoň hltaťAutor: uhorkac12 569 videní

Holandský Mikuláš to trochu doebal! (NECHUTNÉ)Autor: vpiatoksapije7 434 videní

Po ťažkej noci opäť v práci (Štrasburg)Autor: dynamitero45 211 videní

Ty už PROSÍM radšej nehraj!Autor: pejoke29 680 videní

Henrymu buchli po pivovej fľaši, no nič saAutor: lezak60016 945 videní

Odstredivá sila je sranda, že?Autor: godzilla6 208 videní

Trollovanie polície LVL TrubkárAutor: pishishvor43 153 videní

Ľudská fontána (NECHUTNÉ)Autor: baresi15 776 videní

A spievame RolničkyAutor: mladyjunak19 587 videní

Posledne pivoAutor: zenudaser4 170 videní

Nezabudnuteľná jazda na kolotoči! (grcka preAutor: vincentvega37 124 videní

Opica pchala nos tam, kde nemalaAutor: stevko773810 042 videní

Ľudia v obytnej štvrti pozorovali dinosaurusa,Autor: kajsmentkecccp11 984 videní
zilinec pred 4 mesiacmi a 1 t
Ale veď to je jazz, tam nikto nehrá do rytmu 😇
ujovecernicek pred 4 mesiacmi a 1 t
pozrel som to viac krát, ale podľa mňa, šla tá šabľa presne do rytmu.
janic11 pred 4 mesiacmi a 1 t
I tak hraje lépe než 99% z nás 😀
omegane pred 4 mesiacmi a 1 t
hlavně že nenapustil trubku😂
febatjica pred 4 mesiacmi a 1 t
grcal do rytmu
target pred 4 mesiacmi a 1 t
asi uvidel nevestu :D
nadrbelka pred 4 mesiacmi a 1 t
https://moje.video/vDp