Europoslanec na zasadaní Európskeho parlamentu v Štrasburg nedokázal "prehltnúť" nový balík opatrení, tak to "vrátil na prerokovanie".

Ty už PROSÍM radšej nehraj!Autor: pejoke29 680 videní

Henrymu buchli po pivovej fľaši, no nič saAutor: lezak60016 945 videní

Mladý si trochu vypil (NECHUTNÉ)Autor: daturametel26 346 videní

Po sóle šabľaAutor: noone23 669 videní

Odstredivá sila je sranda, že?Autor: godzilla6 209 videní

Jediná pozitívna vec na tomto videu je, že siAutor: sharks15 399 videní

Som vypilAutor: tegernako3962 118 videní

Po nočnom ťahuAutor: nell916 386 videní

Prehúlený chlapecAutor: v4v44 904 videní

Zvracanie na parkoviskuAutor: tigrica21 237 videní

Posledne pivoAutor: zenudaser4 170 videní

A spievame RolničkyAutor: mladyjunak19 587 videní

Prebranie vodouAutor: noone2 932 videní
ajfon7plus pred 6 rokmi a 5 m
jak "v práci" len tak sedia na vajcach.. šak tam nič nerobia
jumka pred 11 rokmi a 6 m
plus za popis :D...
cico3636 pred 11 rokmi a 6 m
si prečítal slovenskú zbierku zákonov :D
stewiegriffin pred 11 rokmi a 6 m
cital spravu o zivotnej urovni na slovensku
tomco338 pred 11 rokmi a 6 m
odložil na neskôr :D keď bude hladný... zje :D
lukooo pred 11 rokmi a 6 m
zbadal fica
achjaj pred 11 rokmi a 6 m
Asi mu prišlo zle zo samého seba keď si uvedomil, koľko peňazí zarobí on a koľko obyčajný ľudia na SK :D
nocnyvirus003 pred 11 rokmi a 6 m
To bude asi s tej bufetovej stravy,mali by si zdvihnut platy aby mali na slušny obed.
galileo26 pred 11 rokmi a 6 m
super popis :D :D
pofo pred 11 rokmi a 6 m
práve si prečítal výročnú správu eurofondov zo svk...
nevada pred 11 rokmi a 6 m
prasce
kolumbus pred 11 rokmi a 6 m
Odložil na olovrant. :D
cobra99 pred 11 rokmi a 6 m
super popis :D
zverdodo pred 11 rokmi a 6 m
schoval si desiatu na neskor pod stol
samsebepan pred 11 rokmi a 6 m
dojazdy
moonshine pred 11 rokmi a 6 m
Ako ja keď otvorím svoju výplatnú pásku....... chudáčik asi nedostal odmeny
peto1901 pred 11 rokmi a 6 m
Možno iba zbadal Beňovú, alebo inú slovenskú europoslankyňu ... :D
fasttrain pred 11 rokmi a 6 m
No tak nudil sa. Ale on sa nechcel nudit tak si nasiel zabavku ze sa pozrie na jedlo ktore zjedol :D
comanch pred 11 rokmi a 6 m
môže byť vzor pre ostatných ,pretože odišiel ako poslený
dadoooo97 pred 11 rokmi a 6 m
Každý má iný podpis no čo :D