Pri vykládke boli len tí najlepší montéri. Hlavný šéf sa ukázal až na konci videa.

Trikrát a dosť!Autor: hlavotis3 364 videní

Je tu teplo, otvorím okno (opitý ogrgeľ)Autor: cocacola27 014 videní

Už len osadíme sklo a kúpeľňa je hotová!Autor: kalatrava14 510 videní

Toto pivo bude poriadne drahéAutor: pooldead20 159 videní

Zostrih tých najlepších kiksovAutor: peros28 522 videní

Špeciálna jednotka vniká cez špeciálne oknoAutor: arilus26 443 videní

Veľmi si šikovná, ale hlavné je, že saAutor: lezak60012 575 videní

Veľmi čisté oknoAutor: katka31 958 videní

BOZP je pre týchto jedna veľká neznámaAutor: sviatoslavsenior7 110 videní

V pohode si ideš po diaľnici, keď odrazu DAČO!Autor: kalatrava20 012 videní

Umýva oknoAutor: tigrica48 380 videní

Pitbull umýva skloAutor: gaun3r6722 648 videní

A teraz kto to zaplatí?Autor: conan17 610 videní
tibetan pred 4 mesiacmi a 1 t
ten v oranžovom to tak našťastie riadil...
matouc pred 4 mesiacmi a 1 t
Ten posledný 🤣
neregistrovany pred 4 mesiacmi a 1 t
do poslednej chvile im sebavedomie nechybalo
klampotik pred 4 mesiacmi a 1 t
Mať IQ aspoň 90 a ešte dve palice dobré by bolo. :D