Už sa vám prihodilo niečo podobné?

Dvere síce otvorila, no aj tak neprešlaAutor: buntajtatar25 278 videní

Skrytá kamera - ProstitútkaAutor: shark12107 984 videní

Skrytá kamera - plážAutor: noone431 928 videní

Skok cez oknoAutor: seko040824 685 videní

Niekto nezavrel dvereAutor: muerte32 581 videní

Pozor dvere!Autor: deadkennedy15 284 videní

Skrytá kamera - PlážAutor: tawaress292 050 videní

Presklené dvereAutor: romales31 515 videní

Skrytá kamera 2Autor: marlborka20211 727 videní

Skrytá kamera 3Autor: buchnad267 506 videní

Skrytá KameraAutor: operator59 545 videní

Sfajčení policajti - skrytá kameraAutor: therokkaz94 430 videní

Skrytá kamera v solarkuAutor: romales332 667 videní
milujemsk pred 8 rokmi a 4 m
Nie, ja som triezvy.;):D
lovenature pred 11 rokmi
Už sa vidím, ako by som sa tam aj ja nalepila :D
likeman pred 14 rokmi a 8 m
no po par uderov nebude take čiste skor take červene
biochemik pred 15 rokmi a 4 m
pokus o skrytu kameru, vopred vsetko dohodnute :)
dubakto pred 15 rokmi a 6 m
len americania si nevsimnu dvere :D
jbeemwe912 pred 15 rokmi a 9 m
Fakt blbý popis, že by sme vyzeraly ako amici?
madic pred 15 rokmi a 9 m
vedla maju otvorene dvere aa si to nevsimnu? amici no :D
kelo pred 16 rokmi a 3 m
americania :D haha
ferratt66 pred 16 rokmi a 5 m
UMIVAC OKIEN-ZASKODNIK
mccaul pred 16 rokmi a 6 m
oh my god........
yulia6 pred 16 rokmi a 10 m
ja som raz tak utekala ale do dverí som narazila:D:D
pistik pred 17 rokmi
:D
jozifek99 pred 17 rokmi
keby tadial takto bezal
pawliee pred 17 rokmi a 3 m
pomsta lastoviciek :D
dejvcz pred 17 rokmi a 4 m
Hajzlici :D no ještě že z toho obchodu nikdo nespěchal během :). jo a moije mamje sa to už stalo :D
pista150 pred 17 rokmi a 4 m
co nevideli dvere??
rawspen1 pred 17 rokmi a 4 m
jednoznacne amici inak ked tak date dvere vedla dokonale cisteho skla tak vazne sa vam to podari spravil som to u kamarata a vsetci buchali doskla dokym ho nevybyli :D
radus1 pred 17 rokmi a 4 m
haluzx D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:DD::DD:D:D::D:D:D:DD:DD:D:D:::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::DD:D:
supo88 pred 17 rokmi a 5 m
drb ho a maju po nose :D :D
schwammkopf2 pred 17 rokmi a 7 m
Stavim sa s vami ze to okno umyval clinom :D:D:D Inak stalo sa to uz aj mne :D Ale ja som utekal a nekracala:D