Pánko stratil v rýchlosti kontrolu nad svojím BMW a napálil do do garáže. Prerazil bránu a skončil v betónovom pilieri.

Efektne zrušil svoje BMW M3Autor: uhorkac30 901 videní

Chlapík si zrušil svoje nové Subaru ImprezaAutor: loktibrada56 035 videní

Rýchlosť jazdy neprispôsobil stavu vozovkyAutor: naceste29 115 videní

Na BMW X5 preletel na oranžovú, nabúral inéAutor: loktibrada16 804 videní

Ak by za volanom sedel orangutan, dalo by sa toAutor: kalatrava7 476 videní

Kvalitný kameraman a jeho starý šedivý pesAutor: slovodobitky12 294 videní

Nevedeli, čo robiť skôr (Vietnam)Autor: arectorpili24 919 videní

A zase len idiot na BMWAutor: asdfh20 370 videní

Honda Integra Type R vs. starý pán v Dodge ViperAutor: uhorkac15 882 videní

Kosovský "mafián" idiot na svojom BMW M3 E46Autor: tanna46 957 videní

Ten pocit, keď rozbiješ BMW a vieš, že toAutor: godzilla27 045 videní

Ja som skúsený drifter, pozerajte ako zvládamAutor: sviatoslavsenior7 297 videní

23-ročný vodič na BMW nabúral 6 automobilovAutor: ceculiak39 321 videní
majo26 pred 4 mesiacmi a 3 t
Vykonal komprimáciu motora do PDF.😁😂
porfyrio pred 4 mesiacmi a 3 t
Hudba pri ktorej by Hannibal jedol pečeň s bôbom a dobrým Chianti
gurgen pred 4 mesiacmi a 3 t
stírače stírají...
ransom pred 4 mesiacmi a 3 t
to je pan od ktoreho sa ucil aj nas kapitan - ocividne vsak na lekcii nedaval pozor a miesto betonoveho stlpa to napalil do semaforu
scaramanga pred 4 mesiacmi a 3 t
BMW M2?
voidwalker pred 4 mesiacmi a 3 t
Ešteže ten stĺp bol z kvalitnejšieho materiálu ako domy čo tam bežne stavajú :D
foka pred 4 mesiacmi a 3 t
stane sa 🤷 ♂ hlavne ked vypadnes aj sa autom z lietadla
gpoint pred 4 mesiacmi a 3 t
ved isiel len o 4km/h rychlejsie
darcaorganov pred 4 mesiacmi a 3 t
BMW diagnóza ... ten musel letieť ako kkt keď ho takto rozdelil
darkwolf666 pred 4 mesiacmi a 3 t
O týždeň na AAA bez stočených kilometrov, nikdy nebúrané, prvý majiteľ, akciová cena :D